Chystáte se na dovolenou? Uchovejte si vzpomínky s fotoknihou!

Fotografie: Shutterstock

Pomaličku se blíží mnoha lidmi nejoblíbenější roční období – prázdninový čas a léto, které si spojujeme nejen s krásným počasím, ale také zaslouženým odpočinkem a dovolenou. Možná už máte jasno, kam se letos vydáte a nemůžete se dočkat, až si konečně užijete dny volna. Nezapomeňte své vzpomínky na dovolenou uchovat, abyste se k nim mohli neustále vracet.

Fotografie v albech už dnes tolik nefrčí

Dříve bylo pro mnoho lidí naprostou samozřejmostí brát s sebou na dovolenou foťák s filmem, poctivě fotit a poté nadšeně utíkat k foťákovi, aby fotografie vyvolal. Následně si je uložili do alba a schovali někde do skříně.

I dneska fotíme a fotíme pořád. Akorát jsme foťáky a film vyměnili za mobilní telefony a nepraktická fotoalba za mnohem zajímavější alternativu – fotoknihy.

Vzpomínky pěkně na jednom místě

Dneska si můžete vytvořit fotoknihy online, třeba z gauče v obýváku nebo z postele, když se budete po večerech nudit. Velkou výhodou fotoknihy v porovnání s klasickým fotoalbem je úspora místa. Do fotoknihy se vejdou desítky fotek, akorát s tím rozdílem, že nebude vážit deset kilo a nezabere ani zdaleka polovinu poličky. 

Fotoknihu si můžete přizpůsobit svému vkusu a může být přesně taková, jakou si ji budete přát. Můžete její design sladit s vaší dovolenou, rozhodovat o umístění fotografií, přidávat různé doplňkové obrázky nebo fotografie doplnit textem.

Na kvalitě záleží

Dříve jsme nemohli rozhodovat o kvalitě fotografií. Co se vyfotilo, to se vyvolalo, ať už to bylo rozmazané nebo ne. Dneska nejenže můžeme ovlivnit kvalitu fotografií a použít opravdu jen ty, které za to stojí, ale zároveň můžeme rozhodnout i o tom, kde si svou fotoknihu necháme vyrobit.

Chtějte pro sebe to nejlepší a vytvořte si svou dovolenkovou fotoknihu u FotoZeus, kde se můžete spolehnout na špičkovou kvalitu a dokonalé provedení. Třešničkou na dortu jsou příznivé ceny a rychlost, se kterou budete mít svou fotoknihu doma.