Čtyři znamení zvěrokruhu, která jsou bezpodmínečně věrná. Patří mezi ně i to vaše?

Fotografie: Freepik

Znamení zvěrokruhu nám má podle astrologů připisovat určité charakteristiky. Podle nich se pak dá také určovat, zda se k sobě hodí dva lidé v partnerství. Některá znamení jsou přitom věrnější než jiná.

Existují znamení, která ráda flirtují, svádí protějšky a jsou emočně nestálí. Pak ale existují i jejich přesné opaky, které pevně věří v myšlenku monogamie a jsou bezvýhradně věrné svým partnerům. Mezi tato čtyři znamení patří Blíženci, Raci, Štíři a Ryby.

Blíženci se nezamilují snadno

Monogamie a stálost je na první pohled v rozporu s charakteristikou Blíženců. Vztahy navazují lehce, a mohou být i přelétaví. Jsou netrpěliví, inteligentní, milují konverzaci a mentální výzvy. Užívají si pozornosti opačného pohlaví a vztahy berou jen jako hru – dokud nepotkají toho pravého.

Fotografie: Freepik

Blíženci se nezamilovávají snadno, ale když k tomu dojde, milují celým svým srdcem. Když jsou skutečně zamilovaní, zapomínají na ostatní lidi a jsou zcela oddaní svému partnerovi. Pokud si jsou svou láskou jistí, dávají své city otevřeně najevo.

Raci hledají stabilitu a romantiku

Lidé narození ve znamení Raka mají tradiční myšlení a hledají bezpečné a stabilní vztahy. Velmi důležitou roli v jejich životě hraje rodina a z celého srdce touží najít místo, které by mohli nazývat domovem. Bývají to tiché a mírné osobnosti, které ale znenadání umí překvapit výbuchem emocí.

Raci mají sklony k pesimismu, jejich srdce jsou křehká a zranitelná. V milostném vztahu vyhledávají něžnosti a romantiku, vyžadují od svého partnera věrnost, protože oni sami jsou jedním z nejvěrnějších znamení. Sex bez lásky pro ně nepřipadá v úvahu.

Štíři jsou vášniví, Ryby emocionální

Štíři jsou vášniví a intenzivní lidé. Potřebují čas, aby se lidem otevřeli a ukázali také svou emocionální stránku, jakmile to ale udělají, už není cesty zpět. S partnerem musí souznít, fyzická krása je pro ně vedlejší. Milují výzvy a nebezpečí a i v partnerských vztazích může být někdy jejich vášnivost až spalující.

Fotografie: Freepik

Štíři se řídí podle hesla „všechno, nebo nic“. U partnera nesnesou dokonce ani nevinné flirtování s cizí osobou. Nehledají krátkodobé vztahy, ale někoho, s kým mohou strávit zbytek života. Pokud zraníte jeho city, nikdy vám neodpustí a možná bude dokonce i plánovat pomstu.

Ryby jsou citlivé a emocionální bytosti. Nechtějí být ve vztahu, který není monogamní a stabilní. Když se zamilují, investují do svého partnera všechnu energii a čas a na oplátku čekají, že získají bezpečný a dlouhodobý vztah.