Doporučení Baby Vangy, jak docílit většího bohatství již v letošním roce

Fotografie: Canva Photos

Chcete mít dostatek peněz a netrápit se v obyčejné práci? Naučte se, jak k sobě přivolat lepší výdělky díky několika praktickým radám od proslulé Baby Vangy, která předpovídá budoucnost.

Slavná jasnovidka Baba Vanga je známá po celá světě díky svým předpovědím, které se většinou vyplnily. V rámci zvláštního šeptání, které údajně slyší, však může nabídnout i zdánlivě obyčejné rady pro běžné lidi. Tímto způsobem se například dozvíte, jak to udělat, když chcete vydělávat víc peněz. Tyto obecné rady mohou posloužit i pro zlepšení dalších oblastí života a jistě budete rádi, že jste se je dozvěděli.

Přivolejte si prosperitu

Velká část věcí, které se nám dějí, je reakcí na to, co si přejeme a jakou energii k sobě přitahujeme. Když budeme neustále pozitivní a budeme na sobě chtít každý den pracovat, úspěch se jistě dostaví. Skvělým příkladem je i jednoduchý rituál, který můžete provádět každé ráno. Svěcenou vodou pokropte všechny rohy svého domova a opakujte si slova, kterými budete do svého obydlí přivolávat blahobyt a dostatek prostředků.

Ať prosperita trvá dlouho

Jenže bohatství umí být pomíjivé a často velmi rychle mizí. Prosperitu si tak musíte udržet i v rámci delšího časového úseku. K tomu pomůže další lákavá formulka pronesená nad sklenicí plnou svěcené vody. Následně touto vodou pokropte práh u domu. I tímto se navodíte na svůj cíl, kdy máte v plánu každý den se maximálně snažit pro vydělání dostatečného množství peněz. Už tyto samotné myšlenky mají velkou sílu.

Přejte si štěstí pokaždé, když jdete do práce

Každý pracovní den může být zlomový a je dobré si to pojistit hned ráno. Při každém opouštění domova se tak obraťte k východu, mějte v rukou kalíšek se svěcenou vodou a zašeptejte, ať jsou vaše cesty střeženy anděly a přináší vám samé štěstí na vaší pouti a při každodenních povinnostech. Uvidíte, že si brzy začnete všímat pozitivních změn ve svých běžných dnech.

Fotografie: Pixabay

Lákejte peníze

Zní to možná zvláštně, ale skutečně pomáhá, když budete aktivně lákat peníze. Důležitá totiž není jenom tvrdá práce a neustále zlepšování schopností, ale také to, jestli k sobě peníze dokážete skutečně přilákat. S tím vám opět pomůže jednoduchý rituál. Každé ráno si na lačný žaludek zašeptejte, že si přejete býti nakrmeni pěti bochníky. Přejte si peníze nejenom pro sebe, ale i pro svou rodinu a pro blaho všech svých blízkých.

Nevyhazujte drobečky z chleba

Další rada pro přilákání majetku a peněz se také týká chleba. Nikdy drobečky nevyhazujte. Platí to i pro starý a tvrdý chléb, který nesmíte vyhodit. Raději ho připravte jako krmeni pro zvířata, nebo najděte jiné využití. Podpoříte tím lákání peněz a dáte vesmíru jasnou myšlenku, že se dokážete poprat i s případným nedostatkem a umíte využít naprosto cokoliv pro svůj prospěch.