Jennifer Aniston po letech odpustila svému otci. Dostala k tomu zvláštní příležitost

Fotografie: Depositphotos

Zvláštní chvíle si žádají i zvláštní gesta. Jennifer Aniston se rozhodla po desítkách let odpustit svému otci za to, že odešel z domu. Stalo se tak, když mu předávala cenu za celoživotní dílo.

Otec Jennifer Aniston si jednoho dne sbalil věci a už se nikdy nevrátil. Herečka byla tehdy velmi mladá, nebylo jí více než 9 let. Navštívila oslavu narozenin své kamarádky, a když se vrátila, otec už nebyl doma. Neobjevil se ani druhý den, ani za měsíc, dokonce ani o rok později. Jennifer nesla težce rozvod svých rodičů a bylo pro ni těžké svému otci odpustit. Nakonec ale ten den přišel.

Otec a ikona televize

Nyní herečka nazývá Johna Anistona nejen svým otcem, ale také ikonou televize. Letos v červnu totiž došlo ke zvláštní příležitosti, kdy tak herečka mohla učinit. Předávala totiž svému otci prestižní cenu Daytime Emmy Awards. Ceny Daytime Emmy se udělují za vynikající výsledky v televizních pořadech vysílaných během dne.

První taková cena byla udělena v roce 1972. Od té doby se Daytime Emmy Awards konají pravidelně. Letos Jennifer Aniston ocenila svého otce Johna Anistona na 49. ročníku Daytime Emmy Awards. Akce se konala v pátek 24. června.

Cena za celoživotní dílo

John, kterému je 88 let, byl na ceremoniálu oceněn cenou za celoživotní dílo. Této pocty se herci dostalo za roli Victora Kiriakise v americké telenovele Days of Our Lives, v češtině známé jako Tak jde čas. John hrál tuto roli dlouhých 37 let. Ale samozřejmě to není jediný projekt, na kterém se podílel.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený HollywoodLife (@hollywoodlife)

Cenu měla předávat Johnova dcera Jennifer. Ocenění však proběhlo online, protože ani John Aniston ani jeho Jennifer Aniston nebyli přítomni ceremoniálu. Suzanne Rogers, Johnova kolegyně z Tak jde čas cenu za Johna převzala. V té chvíli se na obrazovce promítlo speciální video, které natočila Jennifer Aniston, aby poblahopřála svému otci.

Dojemné video s odpuštěním

„Je to pro mě zvláštní okamžik. Je to příležitost vzdát hold skutečné televizní ikoně a ocenit všechny úspěchy úžasného a uznávaného herce, kterým je můj otec. John Aniston neúnavně pracuje v televizi přes půl století. Současně hrál ve všech možných telenovelách. Vyjmenujte libovolnou, určitě v něm hrál. Jeho kariéra je to, co lze nazvat úspěchem na celý život,“ řekla Jennifer ve videu. Dopadlo to velmi dojemně, je vidět, že Jen je na svého tátu upřímně hrdá a veškeré křivdy z minulosti jsou již pryč.

Zdroj: Ofigenno