Kokosový olej v ložnici

Blahodárné účinky kokosového oleje jsou vskutku úžasné. Dá se využít nejen v kuchyni a každý, kdo vyznává zdravý životní styl, ho má ve své spíži. Takže část kokosový olej v kuchyni pro dnešek vynechám. Klidně si ho můžete postavit i na polici v koupelně. Možná, že působí tak trochu, jako brouk Pytlík. Práce všeho druhu, ale on má kokosový olej skutečně mnohostranné využití. Na první pohled si asi řeknete, že to není olej, ale máslo. Skutečně tak vypadá, ale jeho teplota tání je kolem 26 stupňů. Takže pokud si ho trochu naberete do dlaní a rozetřete – ihned se rozpustí a je z něj klouzavý olej.

Kokosový olej v koupelně

Výborně vyživuje suché a poškozené vlasy, není lepší balzám na rty než kokosový olej, kterým si je potřete. Máte odřený nos z rýmy a krémy vás štípou? Sáhněte po kokosovém oleji. Zábal na ruce i nohy dokáže zvláčnit a omladit pokožku. To však není stále všechno milé dámy.

Kokosový olej v ložnici

Znáte pořekadlo „kdo maže, ten jede“? Ehm..no, občas to nemaže, ale spíš drhne. Zkrátka nebudeme chodit kolem horké kaše. Kokosový olej se dá použít i místo lubrikačního gelu, ostatně stejně tak i olivový olej. Samozřejmě, že to vypadá divně, když se zvednete se slovy: počkej zlato a zamíříte rovnou do lednice, pro tohoto pomocníka. Nabízí se vícero možností. Buď si pořídíte kokosový olej hned dvakrát a jeden budete mít v ložnici pro tyto účely, což je zbytečné. Druhá možnost je, že ho použijete již při milostné předehře.

Kokosový olej je krásně a jemně vonící, zvláčňující a jako stvořený, pro masáž. Celkovou atmosféru můžete podtrhnout přítmím, aroma svíčkami a dalšími rekvizitami. Včetně dobrého vínka, pro povzbuzení. To je ostatně označováno i jako afrodisiaka a pouští uzdu fantazii.

Fotografie publikována se svolením imagerymajestic Photography/FreeDigitalPhotos.net