Svobodná žena investovala všechny našetřené peníze pro splnění svého životního snu

Fotografie: Freepik

Na světě je mnoho žen, které nemohou mít děti. Jestliže mají partnera, většinou je to kvůli zdravotnímu stavu. Tato žena však partnera neměla a rozhodla se, že chce dítě.

Možná, že kolem sebe máte někoho, kdo se snažil dlouho o dítě. Většina takových lidí navštěvuje lékaře a hledají příčinu, proč nemůže žena otěhotnět. Dost často se ukáže, že jeden z partnerů je neplodný nebo má jiný zdravotní problém, který brání otěhotnění. Jedna žena chtěla za každou cenu otěhotnět i přesto, že neměla partnera. Od své kamarádky zjistila, že existuje řešení, které ale není nejlevnější.

I bez partnera chtěla otěhotnět

Mladá žena jménem Michele se vydala na Kostariku, aby oslavila své 40. narozeniny. Na tomto místě se sešla s nejlepšími kamarádkami a bavily se o životě. Svěřila se jim, že velice touží po dítěti, ale bez partnera k tomu nemá příležitost. Byla hodně smutná, protože věděla, že matkou se pravděpodobně nikdy nestala. Její kamarádka jí však řekla něco, o čem vůbec netušila.

Fotografie: Pexels

Zjistila skvělé informace

Když jí její kamarádka poslouchala, prozradila jí, že může otěhotnět i bez toho, aby musela mít partnera. Díky dnešní době totiž existují způsoby, díky kterým mohou ženy otěhotnět i přesto, že žijí samy. Druhý den po tomto sdělení se probudila s tím, že chce mít dítě. Jediné, co musela udělat, bylo to, že si musí zjistit více informací a začít konat.

Fotografie: Pixabay

Použila své úspory

Aby mohla mít dítě, musela vybrat a použít všechny své úspory. Díky tomu se jí splnil životní sen, kterého se nechtěla jen tak vzdát. I přesto, že jí bylo už 40 let a tento věk není nejvhodnější pro otěhotnění, svého cíle se nevzdala. Finance použila na dárce spermatu, díky němuž později otěhotněla.

Fotografie: Pexels

Po nějaké době se stala matkou samoživitelkou a narodil se jí malý chlapec, kterého pojmenovala Matthew. Její syn se narodil s Downovým syndromem, ale Michele Elizaga se o něj krásně stará a Matthew jen prospívá. Michele je ve svém životě šťastná i bez partnera a zároveň je velmi vděčná.

Zdroj: Sdpnoticias