Kvůli viditelné vadě obličeje si žena nemohla najít partnera. Proměna jí dodala sebedůvěru

žena v depresi
Fotografie: Freepik

Život s deformitou obličeje může být velmi obtížný. Kromě vlastního vnímání sebe sama může pohled druhých silně ovlivňovat každodenní život.

Třicetiletá Inna vždy trpěla svým vzhledem. Žena nikdy neměla přítele a cítila se špatně. Aby jí pomohla lépe přijmout samu sebe, rozhodla se jí vizážistka udělat mimořádnou změnu vzhledu. Sledujte nakažlivý úsměv na tváři mladé ženy, kterou profesionálka proměňuje. Ve společnosti, kde jsou ženy pod neustálým tlakem, může být obzvláště těžké přijmout deformaci obličeje. Z dobrého důvodu se fyzická krása stává kulturním požadavkem, který má pro ženy řadu důsledků.

Nikdy se necítila krásná

Některé ženy, které nezapadají do pověstné „krásné, štíhlé a sexy“ formy, mají pocit, že ve společnosti nemají místo. Je to o to znepokojivější, když si uvědomíme, že krása je čistě subjektivní pojem. Inna se nikdy necítila krásná a nikdy neměla přítele kvůli své deformaci obličeje. Na pomoc jí přichází vizážistka, která ji promění a vdechne jí nový život.

Překvapivá změna vzhledu

Slavná vizážistka a youtuberka Goar Avetisyan využila svých zkušeností, aby Inně pomohla získat zpět její sebevědomí. Mladá žena, jejíž obličej byl od narození částečně zdeformovaný, se chtěla cítit krásná a sebevědomá. Když však vizážistka ukázala Inninu fotografii svému týmu, zeptali se jí, zda jí určitě může pomoci. Profesionálka, odhodlaná udělat to nejlepší, odpověděla, že se pokusí.

Bez váhání Inně nabídla letenku do Moskvy a pak si našla čas, aby ji nalíčila a oblékla do krásných červených šatů, aby se viděla jinak. Po dokončení své práce vizážistka zveřejnila na svém účtu na Instagramu video. I když se Goar bála reakcí svých stoupenců, nemohla odmítnout, aby Innu potěšila. Žena proto poslala vzkaz milionům svých fanoušků na Instagramu, ve kterém uvedla, že Inně splnila její sen.

Navzdory všem předpokladům se odběratelům Goar líbila inspirativní fyzická proměna ženy a chválili úsilí vizážistky i odvahu klientky. Reakce byly velmi pozitivní. Uživatelé pod příspěvek psali že je Inna krásná dívka, vypadá jako princezna. Jiní vzdávali hold vizážistce.

Sebeúcta, základní složka pohody

Sebeúcta je hodnota, kterou sami sobě přisuzujeme podle toho, jak sami sebe vnímáme. Je zdrojem, ale také důsledkem našich činů a myšlenek. Sebeúcta by neměla záviset na našich schopnostech a dovednostech. Chcete-li si vybudovat sebevědomí, musíte minimalizovat následky svých neúspěchů a podívat se na všechny ostatní oblasti, ve kterých jste vytrvali. Například propuštění ze zaměstnání nesnižuje vaši hodnotu. Buďte hrdí, pokud máte přátele, rodinu, morální zásady nebo sportovní dovednosti.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Goar Avetisyan (@goar_avetisyan)

Přijetí sebe sama a svých chyb

Nikdo není dokonalý a přijetí sebe sama je základem harmonie se sebou samým. Uvědomte si své limity, oblasti, ve kterých se rozvíjíte, a snažte se zlepšovat, aniž byste se znehodnocovali. Umět se prosadit a zůstat autentický za všech okolností. Vždy si pokládejte správné otázky a oslovte své nejhlubší já. Pokud se na večeři s kamarádem necítíte, neměli byste vnímat povinnost nabídku na ni přijmout.

Umět říci „ne“, když vám situace nevyhovuje, a nebát se, že když řeknete „ne“, budou vás druzí odmítat nebo méně milovat. Chcete-li žít klidně, musíte se odvážit formulovat své požadavky a vyjádřit své potřeby. Ten vnitřní soudce, který vás nutí zabývat se svými nedostatky a minimalizovat své potřeby. Podívejte se nyní na video, které mapuje proměnu Inny.

Zdroj: Santeplusmag