Láska nezná hranice: 31letý muž se oženil s 91letou ženou. Vztah, který je pro mnohé zcela nepochopitelný

Fotografie: Unsplash

I přesto, že okolo nás všech žije mnoho lidí, je občas velice těžké najít vztah, který by fungoval. Tento muž má funkční vztah se starší ženou a jsou oba dva spokojení.

Okolo sebe můžete vidět mnoho párů, mezi kterými je občas i větší věkový rozdíl. Ženy si často vybírají starší muže, protože jsou zkušenější. Muži si naopak vybírají mladší ženy. Není na tom nic divného a pokud si dva lidi rozumí, může jejich vztah fungovat i bez ohledu na věkový rozdíl.

Kyle věděl brzy, že chce starší ženu

Již v brzkém věku si Kyle uvědomil, že mladé dívky nejsou nic pro něj. Jeho první přítelkyni, kterou přivedl domů, bylo 50 let. Jemu bylo v té době 22 let. U všech párů s větším věkovým rozdílem psychologové nalézají společné rysy. „Jistotu a stabilitu hledají všichni mladší lidé, kteří se setkají se starší osobou, bez ohledu na pohlaví mladého člověka,“ říkají psychologové.

Někteří mladí lidé jsou vyspělí více než jejich rodiče a prarodiče. Dost často je to z toho důvodu, že zažili v životě situace, které je ponaučily do budoucna, a stali se tak vyspělejšími. Právě proto si poté začnou hledat vyspělého partnera, který může být i starší. Kyle vždy chodil se staršími ženami, než je on sám.

Seznámili se v knihkupectví

Byl rok 2009, když se Kyle (herec z filmů pro dospělé) seznámil se ženou jménem Marjorie v knihkupectví, v němž pracovala. Ta byla 37 let svobodná. Předtím se rozvedla s mužem, s nímž má 6 dětí. Kyle ji pozval na rande a Marjorie jeho pozvání přijala. Poté se mezi nimi začal rozvíjet vztah plný lásky. Mladý muž nabízí ženám jinou zkušenost, než na jakou jsou zvyklé. Podle něj se jedná o volný milostný vztah.

Fotografie: Pixabay

Kyle chodí i s jinými ženami

Mladý Kyle není monogamní. Vede vztah ještě se ženou Annou Rolandovou, které je 68 let. S tou se seznámil na internetové seznamce. Když ji kontaktoval, Anna měla pochyby o jeho zprávě. Uvědomovala si, že je dvakrát starší než on. Začala si s ním psát a líbilo se jí to. Poté se sešli i osobně. Podle ní je Kyle velmi pozorný a díky tomu se s ním cítí dobře.

Fotografie: Pixabay

Jejich vztah je podle Marjorie úžasný

Fyzická stránka našeho vztahu je úžasná! Překvapuje mě, udivuje mě! Nic lepšího neexistuje,“ říká Marjorie. Dále také sdělila, že do postele si bere sexy oblečení, aby potěšila svého přítele. „Cítím se krásná, cítím se díky němu živá. Je velmi lichotivé, když se ti dvoří mladší muž. Někdy je jako další syn, dokud se nedostaneme do postele, pak se cítím jinak,“ dodává Marjorie.

Kyle se ničím netají

Kyle řekl, že má velice rád staré ženy. Často ho přitahují věci, které ženy vnímají jako své nedostatky. „Mám rád vrásky a linky na krku. Ženy si také dělají starosti s povislými prsy, ale myslím, že přirozené jsou lepší. Nejsem příznivcem plastických operací. Někteří lidé si myslí, že mi jde o jejich peníze nebo o dědictví, ale to je vedlejší,“ dodává Kyle.

Fotografie: Pixabay

Kyle se ničím netají a k ostatním ženám je upřímný. Marjorie ví o tom, že Kyle není monogamní. Ze začátku na něj žárlila, ale díky tomu, že se k ní Kyle stále vrací a říká jí, že je nejlepší, se ničeho nebojí. Jeho matka o všem ví. „Pokud nikomu neubližuje, je to jeho věc,“ dodala.

Zdroj: MagazineDuNet