Mladý muž se miluje jen s důchodkyněmi. Jeho rekordmance je úctyhodných 91 let

Fotografie: Depositphotos

Zdá se, že krásu a přitažlivost vnímá každý z nás trochu jinak. Tento mladý muž je prostě vedle ze starších žen a ty mladé ho jednoduše nepřitahují.

Některé páry mají mezi sebou velký věkový rozdíl, a přesto jejich láska vzkvétá. Věkový rozdíl 20, 30 let mezi partnery už nás většinou zaujme. Ale rekord to určitě nebude. Tento milenecký pár totiž od sebe dělí celých 60 let. Navíc je tím starším z páru žena. Čiperná prodavačka nakonec podlehla kouzlu mladého muže a vztah spolu udržují již několiMladý muž se miluje jen s důchodkyněmi. Jeho rekordmance je dokonce 91 letk let.

Seznámili se v knihkupectví, kde pracovala

Marjorie McCool je vitální starší dáma. Před několika lety ji v knihkupectví oslovil mladý Kyle, který se obdivem ke starším ženám nikdy netajil. V tu dobu byla Marjorie, matka šesti dětí, již 37 let rozvedená a nikdy se znovu nevdala. Když ji Kyle požádal o telefonní číslo a schůzku, souhlasila. Brzy se mezi nimi rozvinul láskyplný vztah.

A prý jim to klape i v oblasti sexu. Marjorie přiznala, že samu sebe dost překvapila. Kyle je prý velmi pozorný muž a ona se snaží být pro něj co nejpřitažlivější. Dokonce si nakoupila i hodně sexy oblečků, které jí v šatníku léta chyběly. Radost z jejich vztahu, jenž oběma vyhovuje, jim trochu kazí zlé jazyky. Někteří lidé jsou přesvědčeni, že Kyle musí mít postranní úmysly a snaží se důvěřivou babičku obrat o peníze.

Jeho mamince starší ženy nevadí

To však Marjorie rezolutně odmítá. Není vůbec bohatá a nevlastní nic, co by mělo velkou hodnotu. Kyle se takovým nařčením také brání. Že se mu líbí starší ženy, zjistil, už když mu bylo kolem 12 let. Když v 18 letech začal randit, první ženě, kterou mamince představil, bylo 50 let. Jeho matka vzala věc s nadhledem. I když jsou partnerky jejího syna o mnoho let starší než ona, říká, že pokud nikomu neubližuje, je vše v pořádku.

Kyle ale není tak úplně monogamní typ a Marjorie není jeho jedinou ženou. Většinou má kolem pěti stálých partnerek a všem je nad 60 let. Kyle své dámy hýčká, ale Marjorie má hlavní slovo. Ta byla nejdříve trochu žárlivá na jeho ostatní ženy, pak to však nechala být. Kyle se k ní vždy vrací a tvrdí jí, že je ze všech nejlepší, a to jí ke štěstí stačí.

A co Kyla na starších ženách přitahuje? Pro jednu televizi se svěřil: „Mám rád staré ženy! Často mě přitahují věci, které ženy vnímají jako komplexy. Líbí se mi vrásky a linky na krku. Ženy se také trápí povislým hrudníkem, ale myslím, že přírodní je lepší. Nejsem příznivcem plastických operací.“ Marjorie má nakonec štěstí, že může podzim života trávit s takto pozorným mužem.

Zdroj: Observatornews