Ženy nad čtyřicet, zpozorněte. Těchto sedm věcí na vás muži nenávidí

Fotografie: Unsplash

Pokud jste ženou po čtyřicítce, jistě víte, že to je krásný věk, kdy žena dozrává do nového stádia a otevírají se tím nové možnosti. Měly byste si ovšem dát pozor na tyto věci.

Vyšší věk není důvodem ke smutku či ke strachu se vůbec podívat do zrcadla. Ba naopak, o ženách se říká, že zrají jako víno do krásy. A muži je budou vždy milovat, ať už starší, nebo mladší. Navíc ve vyšším věku moc dobře vědí, že právě zralé ženy jsou pro budování vztahu daleko lepší než ty mladé. Jen jim trošku vadí vzhledové změny, které s tímto věkem často přicházejí. Zde je sedm nejčastějších z nich.

Fotografie: Unsplash

Změna sestřihu na krátké vlasy

Většina stylistů, ke kterým ženy ve zralejším věku dojdou, jim okamžitě poradí, aby svou bujnou hřívu nechaly zkrátit na minimum. Dlouhé vlasy je údajně dělají zbytečně staršími, zatímco nový mladiství sestřih jim dodá šťávu do života. Pravdou ovšem je, že muži v jakémkoliv věku milují na protějšku dlouhé vlasy, dodává jim to ženskost. Pokud vám tedy vlasy v tomto věku pořád slouží a jsou krásně dlouhé, nenechte si namluvit, že na ně nemáte právo.

Když si nehlídají svou váhu

Jde o nejviditelnější změnu, k níž při stárnutí žen dochází. Pár kilo navíc může i slušet, ale nadváha, či dokonce obezita nebyly nikdy zdravé věci a rozhodně to nevypadá hezky. Neustálý stres, špatné stravovací návyky, nekvalitní potraviny a celkový nezájem o svůj zdravotní stav může ženy přivést do stádia nepěkné váhy, se kterou je těžké něco dělat. Vždy byste si měli najít čas na procházku parkem nebo návštěvu posilovny či bazénu. Jídlo je třeba mít pod kontrolou. Navíc muži milují zdravé ženy.

Fotografie: Unsplash

Když máte zuby ve špatném stavu

Nic neudělá ženu starší více než špatně udržované, a nebo dokonce vypadané zuby. Zlaté korunky a viditelné kazy také nevypadají zrovna nejlíp a je třeba si uvědomit, že zuby se bez správné péče nikdy nevyléčí samy od sebe. Je smutné, když vzhled krásné ženy v tomto věku kazí stav zubů. Daleko lepší než drahé parfémy a oblečení je věnovat muži krásný a upřímný úsměv.

Nechávají si narůst kníry na obličeji

I toto je život a ano, je skutečně možné, aby ženám během menopauzy začal rašit nad rty knír či jiné ochlupení. Není na tom nic, za co by se měly stydět do momentu, kdy se o ně patřičně starají a umí se jich zbavit. Nejlepší cesta, jak to udělat, ovšem není vytrhávání ani oholení, tento problém je potřeba řešit účinnou epilací.

Fotografie: Unsplash

Nenosí už žádné boty s podpatkem

Mnoha mužům také docela vadí, když se ženy začínají po čtyřicítce vzdávat všeho, co je dělá ženskými. Aby to nebylo pochopeno špatně, není zdravé chodit každý den na jehlách a ničit si tak své nohy. Ovšem když si je jednou za čas nazujete ke speciální příležitosti, potěšíte tím mužské oko daleko víc než obyčejnými teniskami.

Upřednostňují velké a pytlovité oblečení

A opět něco na téma ženskosti. Mnoho mužů totiž nenávidí, když ženy svou krásnou postavu schovávají za vytahané tepláky a triko, které by dříve použily maximálně na spaní. Není nutné se každý den rvát do upnuté sukně a topíku bez ramínek, ale umět se elegantně obléknout do něčeho, co zvýrazní přednosti a zároveň zachová dekor, je už opravdové umění, kterého si muži cení.

Fotografie: Unsplash

Až příliš hodnotící povaha ženy

Starší ženy mají velkou výhodu, kterou ovšem není úplně dobré dávat moc najevo. Zažily si mnohé a dokážou se v lidech mnohdy vyznat. Neměly by ovšem mužům dávat najevo, jak rychle dokážou odhalit jejich povahové nedostatky a přečíst si je jako otevřenou knihu. Mají potom pocit, že nad věcmi ztrácí kontrolu, a takové ženy je dokonce i děsí. Daleko výhodnější pro ně bude tuto schopnost skrýt a chytře ji využít.

Zdroj: Relatii