Čáry a linie na vašich rukou vypoví mnohé. Zjistit tak lze o sobě spoustu nových informací

Fotografie: 123RF / PICSEL

Každý má již od narození naprosto originální linie na rukou, jež nevlastní nikdo jiný na světě. Možná budete překvapeni, co to o vás a o vašem životě může říci.

Přemýšleli jste někdy o tom, jaký význam mohou mít linie na vašich rukou, s nimiž jste se narodili? Možná budete překvapeni, ale významů mají hned několik. A všechny vám mohou něco říci o tom, co vás čeká v životě či jak na tom zrovna jste. Začínáte být zvědaví? Tak se podívejte na dlaně a uvidíte sami.

Jaký význam má linie hlavy

Tato linie je vlastně čára vedoucí středem dlaně. Dokáže vypovědět mnohé o inteligenci, emocích a jak dokážete tyto věci ovládat. Jakmile je vidět zcela jasně a není nikde přerušovaná, znamená to, že se v životě dokážete řídit pomocí rozumu a umíte ho řídit. Občas bývá spojena s linií života. Pokud se po spojení brzy odděluje, znamená to začátek nezávislosti a osamostatnění se.

Fotografie: Unsplash

Čára života nevypovídá o jeho délce

Začíná u palce a obloukem míří směrem k zápěstí. To je obávaná čára života, již všichni vždy považovali za indikátor toho, kolika let se dožijete. Ve skutečnosti vám ovšem dokáže říci, v jaké vitalitě se zrovna nacházíte a kolik máte energie do života. Její tvar a délka prozradí mnohé o stavu organismu či imunitě a také o tom, jestli jste v životě naplnění nebo vám něco chybí. Samozřejmě platí, že čím více je vidět a není přerušovaná, tím lépe pro vás.

Srdeční linie mluví i o vztazích

Už dle názvu je možné si odvodit, že ze srdeční linie poznáte, jak na tom jsou vaše vztahy a jak na tom jste celkově s city. Zároveň ale platí i to, že dokáže mluvit o vašem duševním stavu. Dokonce je možné z ní vyčíst, jestli u vás v průběhu předchozích let nedošlo k emocionálním změnám, a může předpovědět, jestli k některým dojde.

Fotografie: Unsplash

Víte, že máte linie i na zápěstí?

Jejich počet se ale u každého liší. Celkově můžete mít jednu až čtyři. První, která je nejblíže dlani, vám něco řekne o vašem životě. Jakmile je plná, jasná a nepřerušovaná, můžete se těšit na zdravý život plný štěstí. V opačném případě nejjpíše dojde na zdravotní problémy. Druhá čára vypovídá o vaší finanční situaci. Plná a nepřerušovaná znamená prosperitu ve finanční oblasti, opak opět hovoří o nesnázích s penězi. Třetí vám něco řekne o vašem postavení v životě a kariéře.

Radovat byste se měli znovu v případě, kdy je plná a nepřerušovaná. Jakmile je přerušovaná a nejasná, nejspíše na vás moc úspěchů a vlivného postavení nečeká. Čtvrtou linii má skutečně málokdo, jestliže ji tedy vlastníte, patříte jen mezi hrstku vyvolených. Naznačuje totiž velice dlouhý a šťastný život a její význam má přednost před všemi ostatními. Pokud vlastníte čáry tři, můžete se těšit, že oslavíte osmdesáté narozeniny. Pokud dvě, budete mít průměrně dlouhý život, a jedna značí velice krátký život.

Zdroj: Styl Interia