Tři nejmocnější a nejvíce charismatická znamení zvěrokruhu. Patří mezi ně i to vaše?

Fotografie: Pexels

Někdy se stane, že vás to nevysvětlitelně táhne k někomu, koho jste potkali, aniž byste věděli proč. Pokud je vám to povědomí, vězte, že nejste sami.

Každé sluneční znamení má svoji silnou a slabou stránku. Existují však dokonce taková znamení, která dokáží bez velkého úsilí omráčit lidi kolem sebe svým vtipem a šarmem. Jednoduše vás ohromí jejich zvláštní osobnost bez toho, aby se dotyčný nějak snažil se vám zalíbit. Tito lidé prostě mají jisté kouzlo v sobě od narození. Velké charisma mají hlavně tři znamení zvěrokruhu.

Charismatický bývá lev

Lev je králem zvířat není divu. I ve zvěrokruhu jde o pomyslného krále mezi znameními. Možná se vám z počátku může jevit jako příliš zastrašující a arogantní. Existuje však důvod, proč téměř nikdo nedokáže odolat příkazům člověka narozeného ve znamení lva. Toto znamení velmi silně ovládá jazyk a je tak skvělým řečníkem.

Fotografie: Pixabay

V podstatě bez ohledu na to, kým jsou lvi obklopeni budou za každé situace působit jako charismatičtí a mocní. Toto sluneční znamení má v sobě ukryté úžasné schopnosti. Bez většího snažení například dokáží rozhýbat velké davy. Svým nadšením dokáží nadchnout i další osoby. Jsou zkrátka mocní a ne nadarmo jsou vůdčími typy.

Podobně je na tom štír

Setkali jste se někdy se štírem, který neměl intenzivní pohled? Zřejmě ne. Štíři jsou kromě silného pohledu také asertivními jedinci. Na vášni a odhodlání tohoto znamení zvěrokruhu je něco zvláštního a většina lidí se cítí v přítomnosti štíra opravdu zvláštně. Vyzařuje z něj energie a odhodlání zvládnout vše, co přijde. Dává vám naději, že nic není ztracené.

Fotografie: Pixabay

Štír není ten, kdo si stěžuje. Snadno zvládne i velké úkoly zcela sám bez pomoci. V podstatě štíři jsou schopni fungovat samostatně nebo zcela izolovaně od ostatních. Právě to z nich děla opravdu silné vůdce. Navíc jde o nesmírně oddané a energické znamení, které opravdu nic nezastaví, pokud se na něco zaměří.

Dominující je hlavně býk

Mocný býk je bez pochyby jedním z nejmocnějších znamení zvěrokruhu. Jde o dominující osobností. Ty obvykle vědí co chtějí a obvykle také vědí, jak toho dosáhnout, a to klidně lstí nebo podvodem. Za každých okolností jdou zkrátka za svým. Jsou tvrdohlaví, houževnatí a odhodlaní. Ne v žádném případě neberou jako odpověď.

Fotografie: Pixabay

S intenzivní a dobrodružnou osobností se nemají v životě čeho bát. Možná právě dobrodružnost, která je jim vlastní je nutí jít stále za svým přesvědčením a za tím, co opravdu chtějí. Býk se prostě nevzdává, pokud o něco usiluje a nepovede se to na poprvé, zkusí to znovu. A klidně i potřetí, pokud to situace vyžaduje.

Zdroj: YourTango