Mistři flirtování: Tato tři znamení snadno získají svého partnera

Fotogorafie: Depositohotos

Znamení zvěrokruhu, ve kterém jsme narozeni, má velký vliv na naši osobnost, ale i život. Dokáže o nás dokonce prozradit i to, jakým způsobem si vybíráme partnery.

Některé osobnostní rysy jsou nám dány přímo hvězdami. Patří mezi například i to, jakým způsobem svádíme osoby opačného pohlaví. Naše znamení o nás totiž dokáže prozradit nejen naše silné a slabé stránky, ale také to, jakým způsobem flirtujeme. Která znamení se řadí mezi největší svůdníky a je snadné jejich kouzlu podlehnout? Povíme Vám, jaké triky můžete při komunikaci s mužem jednotlivých znamení očekávat a na co je potřeba se připravit.

Sebevědomý a přehnaně žárlivý štír

Štír patří mezi nejžárlivější a zároveň nejzákeřnější znamení, které nám zvěrokruh nabízí. Často jsou považováni za velké milovníky, přelétavé partnery a lidi s extrémním sklonem k sexuálním experimentům. Mnoho žen si právě z tohoto důvodu přeje se štírem strávit noc. Jedinci narození v tomto znamení jsou velmi obratní ve svádění a velmi rychle Vás zaujmou a okouzlí. Pokud se ale budeme chtít dostat do jejich nitra, narazíme. Ačkoliv tak navenek nepůsobí, ve skutečnosti jsou tito lidé velmi zranitelní a mají problém mluvit o intimních záležitostech.

Fotografie: Pexels

Pokud si tedy chcete užít fantastickou a nezapomenutelnou noc, se štírem nebudete zklamaní. Ve vztahu s ním ale čekejte komplikace. Dalším znamením, které patří mezi zdatné svůdníky, je střelec. Pokud se jednou do někoho zakouká, udělá vše proto, aby si získal jeho náklonnost. Zahrne Vás proto různými výlety, dárky a nečekanými komplimenty. Je velmi neoblomný, i když z počátku nebudete chtít, nakonec jeho kouzlu podlehnete. Svým chováním ve Vás totiž dokáže vzbudit dojem, že jste jediná žena na světě.

Namyšlený a do sebe zahleděný lev

Ani střelec se nebrání sexuálním experimentům, po této stránce si tedy ani s ním nebudete mít na co stěžovat. Někdy mohou být ale velmi nemilosrdní a  zranit tak Vaše city. Pokud se do muže ve znamení střelce zamilujete, mějte se na pozoru. Za nejsebevědomější znamení zvěrokruhu je považován lev. Jedná se o velmi egocentrické lidi, kteří jsou zahleděni sami do sebe. Tak jako lev je v říši zvířat považován za krále, i muž v tomto znamení bude se svou vyvolenou jednat přímo královsky.

Fotografie: Pixabay

Nedělá mu problém dobíjení. Tak jako kočkovitá šelma si i on postupně svou vyvolenou obhlíží, pomalu se k ní přibližuje a nakonec ji uloví. Co se týče sexuální stránky Vašeho vztahu, ani se lvem si nebudete mít na co stěžovat. Záleží mu na tom, aby byla jeho partnerka spokojená, ale není to zadarmo. To samé, co nabízí on, očekává také na oplátku od Vás. Je velmi rád obdivován a chválen.

Zdroj: Cosmopolitan