Nejzrádnější znamení zvěrokruhu. Dávejte si na ně pozor a nenechte se jimi zmást

Fotografie: Depositphotos

Poznejte 3 nejzrádnější znamení zvěrokruhu. Zjistěte, zda je dobré jim věřit, nebo mají být lidé v jejich přítomnosti spíše opatrní.

Každé znamení zvěrokruhu je jiné a jedinečné a také se vyznačuje určitými vlastnostmi, které ho prezentují. U každého to však nemusí platit – člověka nelze posuzovat pouze podle jeho znamení. Je potřeba vnímat především charakter a celkové jednání daného člověka, nikoliv pouze jeho připsané vlastnosti na základě hvězd. Existují však znamení, která jsou zrádnější a nevypočitatelnější než ty ostatní. Která to jsou a na co si u nich dát pozor?

Znamení zvěrokruhu

Lunární zvěrokruh obsahuje celkem 12 rozličných znamení a jak již bylo výše zmíněno, každé je zcela jiné a vyznačuje se jinými vlastnosti. Ty jsou ovlivněny hned několika faktory, jako je poloha slunce a hvězd nebo vlivy jednotlivých planet na tyto znamení. Některá ze znamení však mají mnohem silněji rozvinuté schopnosti manipulace a klamu, které pro ostatní, a to zvláště pro ty důvěřivější znamení, mohou být značně zrádné. O která znamení se tedy jedná?

Fotografie: Freepik

Blíženci

Mnohdy se stává, že tomuto vzdušnému znamení může chybět odhodlanost nebo zvědavost a potřebná touha po zkoumání, a to především v mezilidských vztazích. V takovém případě umí značně využít svou dualitu pro jednoduchou manipulaci pod záminkou toho, že jiná osoba nesplňuje jejich očekávání. Pozor tedy na jejich lži, které pro ně jsou plynulým jazykem, a také na sílu jejich přirozené manipulace.

Fotografie: Freepik

Střelec

Toto ohnivé znamení se mnohdy řadí na seznam okouzlujících lidí s velmi rozvinutým darem řeči, díky němuž si umí ostatní snadno získat a zcela podmanit. Jedná se však až o příliš horlivé znamení, které se rychle začne nudit, a bez většího přemýšlení je schopné se vzdát i těch osob, které jsou pro jeho život důležité.

Svou marnivost si dokonce mohou i velmi dobře uvědomovat, neboť jsou si jisti, že to nebude trvat dlouho, a opět budou obklopeni někým jiným, pro koho musí být středem zájmu.

Fotografie: Freepik

Kozoroh

Posledním v řadě zrádných znamení je Kozoroh, který se řadí pod zemská znamení. Lidé Kozorozi mohou mít mnohdy až přehnaná očekávání a nesmírnou touhu po úspěchu. Při honbě za svými cíli tak neváhají opustit své nejbližší, často včetně rodiny a životních přátel. To poté mohou přenést i na těch málo mezilidských vztahů, které jim zůstávají, a přes svou přílišnou ambicióznost až chamtivost mají tendenci starat se pouze o sebe. Jejich partneři tak mohou trpět tím, že příliš mnoho dávají, a nic se jim nevrací zpět.

Zdroj: Yourtango