Udržet tajemství není jejich silnou stránkou. Tato znamení zvěrokruhu jsou považována za největší drbny

Fotografie: Freepik

Znamení zvěrokruhu je velmi silné, udává osobnost, jakou člověk má a vyčteme z něj i jeho charakterové vlastnosti. Zjistěte, kterým lidem můžete s jistotou svěřit své tajemství, a před kterými byste měli raději mlčet.

Znamení Vám prozradí opravdu hodně, zjistíte, jaký člověk je, co mu vadí, na co si dát pozor, i to, zda je vhodný pro trvalý vztah a rodinný život, zjistíte, co mu vadí, s jakými lidmi se nesnese, ale také který z Vašich blízkých dokáže udržet tajemství a před kterým si raději dávat pozor a zamykat ústa na dva západy. Před kterými znameními byste se měli mít v oblasti svěřování raději na pozoru a nic moc jim neprozrazovat? Pozor si dejte ta tato tři znamení zvěrokruhu: blíženec, panna a střelec. U nich Vaše tajemství rozhodně nebude v bezpečí.

Pozor na blížence

O blížencích se říká, že jsou největšími drbnami zvěrokruhu. Jsou známí tím, že nedokáží mlčet s jsou lidmi, kterým byste neměli věřit, že Vaše tajemství udrží. Zároveň byste je ale neměli obviňovat. Raději jim svá tajemství nesvěřujte a ušetříte si plno nepříjemností.

Fotografie: Freepik

Jejich vládnoucí planetou je merkur, který je poslem. Proto jsou nuceni neustále komunikovat a z úst vypustí úplně všechno, co vědí. Jsou dobří pro příjemnou atmosféru, ale překvapení na oslavu rozhodně neudrží v tajnosti.

Ani panna neudrží tajemství

S pannou je sice trochu lepší pořízení, ale ani ona není správnou osobou pro uchování Vašeho tajemství. I panně totiž vládne z části merkur. Panny obvykle poznávají velmi dopodrobna životy lidí. A vzhledem tomu, že jim z části vládne Merkur, tato tajemství opět odhalují jiným. Jsou majestátní osoby a myslí si, že mohou vědět všechno. Musíte počítat s tím, že to, co jim svěříte, u nich nikdy nebude v bezpečí. To, co poznají od druhých lidé, svěřují zase dalším a dalším lidem.

Tajemství nesvěřujte ani střelci

Střelec je jediný filozof mezi všemi znameními zvěrokruhu. Méně se zajímá o fakta a více se zaměřuje na pravdu. Jsou to intenzivní a živí lidé, kteří mají charisma. Žijí akčně, dokud se nedostanou na samé dno, od kterého se odrazí a žijí znovu. Jsou vyznačení svými pohádkovými příběhy, které všem vypráví, a mají tendenci je přehánět. Buďte opatrní při svěřování svých tajemství střelcům. Pokud je to dobrý příběh, nebude u nich v bezpečí.