Rodiče byli pro svou dceru ochotni udělat cokoliv, včetně toho co opravdu nečekali

Fotografie: Pixabay

Jeff a Hillary jsou docela obyčejný pár z amerického předměstí. Žili spolu již pět let a poté se rozhodli pro dítě. Po dvou letech neúspěšného snažení se jim narodila dcera Alice. Oba se velmi radovali a holčičku vychovávali se vší láskou.

Za pár let si pořídili dalšího potomka, opět dceru. Navenek byli stejní jako všichni ostatní, nebylo na nich nic zvláštního. Jenže Alice se začala časem chovat trochu jinak, než rodiče očekávali. Přečtěte si následující text a dozvíte se vše o tomto dojemném příběhu.

Alice se chtěla již od malička oblékat pouze do chlapeckých šatů, ráda si hrála s chlapci a preferovala chlapecké hračky. Jakmile začala dospívat, vše se ještě umocňovalo. Alice navíc začínala trpět depresemi a nebyla se sebou vůbec spokojená. Rodiče vzali milovanou dceru k psychiatrovi. Ten jim vysvětlil, že jejich holčička je pravděpodobně transgender.

Fotografie: iStock

Co to je transgender

Jeff i Hillary toto slovo už předtím slyšeli. Ale byli zmatení. Co to vlastně znamená? Dnes se za trans lidi považuje každý, kdo se necítí v souladu se svým biologickým pohlavím. Zjednodušeně řečeno to znamená, že

  • biologická žena se cítí jako muž
  • biologický muž se cítí jako žena

Takové osoby většinou projdou operací, kdy jsou jim operovány pohlavní orgány a lékaři jim vytvoří nové. Tentokrát už v souladu s jejich cítěním. Manželé byli nejprve v šoku. A pak se k celé věci postavili tak, jak by to měl udělat každý rodič.

Rodičovství znamená dávat lásku

Hillary na tehdejší období vzpomíná s úsměvem. „Hned jsem věděla, co musíme udělat. Musíme jí pomoct, řekla jsem si, a tak jsme to udělali,“ vzpomíná matka Alice.

Rozhodli se ji všemi prostředky podpořit a zaplatit všechny operace, díky kterým se měla stát chlapcem i navenek, jelikož jím byla již od narození uvnitř. „Rodičovství znamená dávat lásku bez jakéhokoliv omezení,“ dodává Jeff.