Muž sedící na invalidním vozíku připravil pro svou ženu během svatebního obřadu dojemné překvapení

Fotografie: Freepik

Je obecně známo, že hluboká láska dokáže nemožné. To potvrzuje i příběh tohoto velmi sympatického páru. Kevin a Kim se seznámili před lety a oba tvrdí, že to byla láska na první pohled. Postupem času se pár rozhodl vzít. Avšak do Kevinova života zasáhla nenadálá událost, která ho poznamenala na celý život.

Před třinácti lety si velmi ošklivě zlomil nohu, a to následně vyústilo v její amputaci. Co se vlastně stalo a co Kevin pro Kim přichystal?

Život na vozíčku a bezmezná láska

Když si Kevin před lety poranil nohu, netušil, co jej čeká. Z banální zlomeniny se vyvinula reflexní sympatická dystrofie, jež je spojená s útlakem nervů ve tkáních.

Lékaři se jeho dolní končetinu snažili ze všech sil zachránit, ale nakonec se to nepodařilo. Museli tedy přistoupit k chirurgickému řešení a muži nohu amputovali. Kevin se tak od té doby pohybuje jen na invalidním vozíku.

Fotografie: Pixabay

To ale nezabránilo tomu, že se seznámil s velmi příjemnou ženou jménem Kim. Té jeho handicap absolutně nevadil a už při prvním setkání přeskočila pověstná jiskra.

Překvapení na svatbě

Po letech společného soužití Kevin požádal svou milovanou Kim o ruku, ta samozřejmě souhlasila a do roka a do dne se uskutečnila svatba. Ta však měla velmi dojemný závěr u oltáře.

Kevin přichystal své budoucí manželce velké překvapení. Když ji otec dovedl k oddávajícímu, nadešla ta velkolepá chvíle. Muž z vozíčku hrdě vstal a odkráčel vstříc své milé. Nevěsta byla doslova paralyzovaná a velmi dojatá.

Kevin se celý rok učil chodit o nové protéze s pomocí fyzioterapeutů, protetiků a lékařů. Své první kroky tak věnoval své nastávající. Úžasný závěr, že ano? Kim tohle překvapení absolutně nečekala. Slzy radosti a štěstí jí stékaly po tvářích ještě dlouho poté, co novomanželé odkráčeli oddáni od oltáře. Tomu se říká skutečná a hluboká oddanost a láska.