Zatímco žena byla v porodnici, manžel ji podváděl. Jakmile se to dozvěděla, rozhodla se konat

Fotografie: Depositphotos

Těhotenství bývá krásné, ale i velice náročné období, zejména tehdy, když se objeví jakákoliv komplikace. Totéž se přihodilo hrdince našeho příběhu, které budeme říkat Máša. Máša s manželem dítě dlouho plánovali a když se vše konečně podařilo a Máša zjistila, že je v jiném stavu, byli oba moc šťastní a začali na příchod miminka vše připravovat.

Pobyt v nemocnici

U Máši se však objevily nějaké zdravotní komplikace, a protože lékaři nechtěli nic zbytečně riskovat, rozhodli, že nastávající maminka stráví měsíc, který zbýval do porodu, v nemocnici. Máša byla smutná, protože nemohla být s Vasilem, jejím mužem, ale chápala, že pro zdraví dítěte i její vlastní je nezbytné, aby byla pod dohledem. Igor ji uklidňoval a aby jí pobyt v nemocnici co nejvíce ulehčil, donesl ji z domova věci, které měla ráda, zejména

  • polštář a hebkou deku
  • krásné nové pyžamo a župan, a také
  • tablet, aby mohla sledovat oblíbené filmy a seriály a krátit si tak čas.

Docházel za ní do nemocnice každý den po práci, aby měla společnost a necítila se sama.

Máša v jednom kole

Po porodu, který nakonec proběhl bez komplikací, se Máša i s novorozeným synem vrátila domů, a protože malý špatně spal a málo jedl, věnovala mu téměř veškerý čas a péči a spala také v jeho blízkosti v pokojíčku. Když malý konečně na chvíli usnul, byla tak unavená, že tento čas většinou využila k tomu, aby se také trochu prospala. A Vasil? Na rozdíl od doby, kdy chodil denně do nemocnice, tentokrát trávil čím dál více času mimo domov a z práce chodívat později než dříve. Máša tomu ale pro samé starosti se synem nevěnovala pozornost.

Fotografie: Pixabay

Jednoho dne jí matka nabídla, že vnoučka pohlídá, aby se Máša mohla domluvit s kamarádkami, zajít do kavárny a přijít na jiné myšlenky. Máša byla za tuto nabídku velice vděčná a odpoledne si krásně užila. Když se vracela domů, potkala ji sousedka a říkala jí, že si také chtěla v těhotenství změnit barvu vlasů, ale že jí to lékaři rozmluvili.

Máša se divila, proč jí to sousedka říká, protože byla od narození blondýna a nikdy s barvou vlasů neexperimentovala. Sousedka jí vysvětlila, že ji v době, kdy byla Máša těhotná, viděla zezadu na balkoně, a to měla zrzavé vlasy. Máša se bez vysvětlení se sousedkou rozloučila a doma začala pátrat.

Šokující zjištění

Nakonec našla několik zrzavých vlasů jak na balkoně, tak také na posteli, kde spával Vasil. Bylo jí jasné, že jí byl manžel nevěrný a velice ji to zasáhlo. Pak se však její šok ještě zvýšil, když si uvědomila, o koho šlo. Její mladší sestra, která jí byla velice podobná, měla rusé vlasy.

Fotografie: Pixabay

Máša nevěděla, co má dělat, ale nakonec se rozhodla, že manželovi nic neřekne a sestře se pomstila velice rafinovaným způsobem. Když u ní byli na návštěvě, schovala do úkrytů různé páchnoucí předměty, a je nutno říct, že jí pomsta vyšla, protože sestřin byt se stal neobyvatelným a musela se z něj odstěhovat.