Svatby podle horoskopu: Jaká žena má ty nejlepší předpoklady?

Fotografie: Freepik

Svatba neznamená pohádkový konec, ale naopak začátek života dvou lidí, kteří jsou připraveni spolu sdílet řadu výzev, jimž jsou rozhodnuti čelit společně.

Manželství je vyvrcholením silného a upřímného vztahu mezi dvěma zamilovanými partnery. Když se rozhodnete souhlasit se sňatkem a oficiálně veřejně zpečetit toto spojení, začnete pomalu živit naději na založení rodiny a prodloužení vztahu na celý život. Manželství ale není vůbec snadné. Chvíli po sňatku se partneři začínají potýkat s řadou výzev, kterým musí být schopni společně čelit i s jejich vlastními slabostmi a odlišnostmi.

Jste opravdu připraveni pro svatbu?

Univerzitní profesorka a rodinná poradkyně Suzanne Degges-Whiteová se o manželství vyjádřila jako o utrpení, které vyžaduje neustálou oběť. Osoba připravená ke sňatku musí být podle ní schopná vyvinout určité každodenní úsilí. Je například potřeba si uvědomit, že ačkoliv má jeden z partnerů pocit absolutní pravdy, existuje možnost, že se mýlí, a především se nesmí bát přiznat si to.

Fotografie: Pixabay

Suzanne je také přesvědčena o tom, že významnou roli hraje ve vztahu komunikace. Neutíkat před hádkami hlavně ve chvílích, kdy se situace jeví jako bezvýchodná, a pokusit se najít společné řešení, je základem partnerství. Důležitou součástí vztahu je přijmutí chyb a slabostí vlastních i partnera, což postupně vede ke vzájemnému prohloubení vztahu.

Starostlivá a citlivá Račice

Žena Račice je velkorysá a starostlivá. Do vztahu investuje tělo i duši, aby svému partnerovi poskytla bezpečí a stabilitu ve vztahu. Miluje, když může rozmazlovat svého vyvoleného a dávat nečekané dárky. Žena v Raku dělá skutečně vše proto, aby byla tou nejlepší milenkou spokojenému muži. Je velmi citlivá a může mít sklon bezdůvodně plakat nebo brát věci příliš vážně. Ve skutečnosti však jen potřebuje ujištění, že je pro partnera jedinou a nejlepší volbou.

Fotografie: Pixabay

Silná a nebojácná Lvice

Tato silná a bystrá žena má bezkonkurenční sílu přitažlivosti. Její silná povaha a oslnivá krása nenechávají nikoho chladným. Ona však přesně ví, co chce, a nikdy se nenechá zmást vnějšími vlivy. Hledá ve svém sentimentálním životě určitou rovnováhu. Je věrná a upřímná a nemá ráda žárlivost a lži. Potřebuje ve skutečnosti někoho, kdo jí může plně důvěřovat a nebojí se komunikovat, když nastanou problémy. Považuje své manželství za prioritu svého života a udělá vše proto, aby její vztah vydržel.

Fotografie: Pixabay

Odvážná žena ve znamení Berana

Žena se silnou osobností, která se nebojí vyjadřovat svá očekávaní. Je také dynamická a ráda přijímá nové výzvy v životě. Tato žena je opravdu odvážná a nikdy se nevzdává svých plánů. Stejné je to i v partnerském vztahu. Když je zamilovaná, je připravena všechno obětovat pro muže svých snů. Problémy a potíže ji vůbec neděsí. Je odhodlaná a schopná se rozhodnout tak, aby ve vztahu zachovala harmonii. Upřímná a přímá žena ve znamení Berana bude svému muži nápomocná ve všech oblastech života.

Zdroj: YourTango