Nevěsta si oblékla svatební šaty u hrobu svého snoubence, aby uctila jeho památku. Smutný příběh plný emocí

Fotografie: Depositphotos

Ztráta budoucího manžela je jednou z nejhorších zkoušek, kterou si může žena projít. Tato situace vyžaduje opravdu mnoho síly.

Tato mladá žena si zvolila možná trochu zvláštní způsob, jak oplakat svou drahou polovičku, kterou ztratila před vysněnou svatbou. Její nastávající manžel zemřel a svatba se nekonala. V den, kdy se tito dva mladí lidé měli stát manželi, se žena vydala k hrobu svého přítele ve svatebních šatech a pózovala s nimi u hrobu. Tento příběh je opravdu smutný a emotivní. Škoda mladého života.

Zvláštní svatební fotky

Jessica Padgett se měla provdat za Kendalla Murphyho. Osud však rozhodl jinak. Jejího přítele zabil jeho kolega. Mladá nevěsta však v den svatby přece jen své bílé šaty oblékla a v doprovodu své rodiny se vydala na hřbitov. Murphy byl hasičem v Montgomery v Indianě a tragicky zahynul při dopravní nehodě, kdy jeho kolega Colby Blake narazil do tří aut. Byla to nešťastná náhoda. Smutná náhoda.

Fotografie: Freepik

Nevěsta se rozhodla, že se ve svých bílých šatech na památku svého snoubence alespoň vyfotí u jeho náhrobku. Jessica na několika fotografiích pózovala u hrobu společně s hasičskou bundou a helmou, kterou její přítel nosil. Na jiné fotografii má zase jeho boty a další hasičské vybavení. Focení Jessicy se chtěli účastnit nejen členové rodiny, ale také společní přátelé páru. Chtěli s ní tyto okamžiky sdílet.

Murphy byl důvtipný

Zesnulý Murphy byl mezi přáteli velmi oblíbený. Jeho podmanivá osobnost rozzářila každou místnost, kam vkročil. Jeho důvtip všechny rozesmál a nedělalo mu problém se brzy spřátelit s novými lidmi. Při focení Jessica na přítele vzpomínala a pomohlo jí to zmírnit smutek. Její okolí ji chápalo a podporovalo. Všichni věděli, že každé úmrtí si zaslouží čas. Pak je třeba pohnout se kupředu a neutápět se v slzách.

Fotografie: Pixabay

A jak na to? Důležitá rozhodnutí nechte na později. Věnujte se svému smutku. Je lepší si ho nejprve prožít a pak se starat o další problémy. Pokud ve vás vyvolávají věci zesnulého smutek, klidně je někomu darujte, třeba členům rodiny nebo přátelům. Jedním z nejlepších způsobů, jak zmírnit deprese, je věnovat se koníčkům, např. zahrádkaření nebo turistice. A plačte. Je třeba vše ze sebe dostat. Štěstí se vrátí.

Zdroj: The Sun