Nevěsta na tento den nikdy nezapomene. Když vstoupila do pokoje, aby se převlékla, nemohla uvěřit vlastním očím, co právě vidí

Fotografie: Depositphotos

Každá svatba by měla být výjimečným okamžikem, který se zapíše do životů dvou lidí jako jeden z nejhezčích dnů. Jenže někdy se to bohužel pokazí a život si připraví komplikaci jako v tomto případě.

Během svatby má nevěsta velká očekávání a doufá v dlouhý a spokojený život po boku svého partnera. Velké zklamání ale nastává ve chvíli, kdy se něco pokazí hned během výjimečného svatebního dne. Tehdy spadnou růžové brýle plné velkého očekávání až příliš rychle a bývá velmi složité vrátit je zpátky. A co se stalo v tomhle případě?

Fotografie: Freepik

Dokonalý partner a krásná svatba

Všechny vypadalo moc dobře, když si nevěsta našla skvělého partnera. Staral se o ni, byl empatický a často kupoval krásné dárečky. Během jedné dovolené u moře přišla nádherná žádost o ruku skoro jako z filmu. A tak začalo plánování veselé svatby.

Celého plánování se zhostila nevěsta, která chtěla mít všechno dokonalé a naprosto podle sebe. Připravila si tak všechno do posledního detailu. Velkým štěstím byla rezervace krásných prostor. I během samotných příprav se neobjevily žádné větší komplikace a všechno vypadalo velmi nadějně, že skutečně půjde o jeden z nejvíce šťastných dnů v jejím životě.

Obřad se povedl

Samotný obřad byl krásným zážitkem, který vyšel do posledního detailu. Novomanželé si slíbili společný život krásnými sliby, které byly mimo jiné věnované také rodinám. A jak to bývá zvykem, postupně přišla na řadu zábava. Nevěsta měla vymyšlené dvoje šaty, které si během dne převlékne, aby si zábavu užila.

Tady přichází problém

Jenže právě v tom, když se nevěsta chtěla jít převléknout do pokoje, aby si vyměnila šaty, nastal zásadní problém. Jakmile nevěsta vstoupila do pokoje, uviděla ženicha. Jenže nebyl zde sám. Všimla jeho odhalené postavy a k tomu byla na posteli i nevěstina družička a svědkyně v jednom. Nevěsta nemohla uvěřit vlastním očím, že jí její nový manžel udělal něco tak strašného právě ve zvláštní svatební den.

Nevěsta okamžitě z místnosti utekla a byla naprosto v šoku. Ve svém rozčilení vyrazila mezi hosty, kteří se bavili v hlavním sále a do mikrofonu jim poděkovala za účast na svatbě. Zároveň je rovnou všechny seznámila s tím, co se stalo a že jí její svědkyně, která byla její dobrou kamarádkou po mnoho let takto podvedla spolu s novým manželem. Nikdo z přítomných tomu nemohl uvěřit a všichni zůstali v naprostém šoku.

Fotografie: Freepik

Takový konec nádherného obřadu jistě nikdo nečekal a nejhorší to bylo pro samotnou nevěstu. Dokonalý den se změnil v noční můru, kdy místo zařizování nádherné svatební cesty přišel na řadu rozvod a nepříjemná situace plná zrady od nového manžela i velmi dobré kamarádky. Příběh je naprosto jasný a říká nám, že důvěra občas dokáže velmi nepříjemně zklamat v těch nejhorších situacích.

Zdroj: UberAlles