Láska je slepá. Dokazuje to příběh dívky, která si vzala bezcitného vraha

Fotografie: Freepik

Říká se, že láska je slepá a na světě existuje skutečně mnoho případů, které toto tvrzení podporují. Nad tímto konkrétním příběhem, kdy se mladá žena vdala za bezcitného vraha, však zůstává rozum skutečně stát.

Žena ve věku 24 let se zamilovala do vraha

V Rusku byli lidé před několika lety doslova šokováni situací, kdy se mladá dívka ve věku pouhých 24 let zamilovala do násilníka a usvědčeného vraha.

Tomu bylo v té době již 64 let, což ještě komplikuje jakékoliv logické vysvětlení této podivnosti. Podle dostupných důkazů měl tento muž na svědomí 40 obětí. Aktuálně je tak ve vězení na doživotí. I přesto s ním jeho mladá žena počala dítě, které úspěšně sama vychovává.

Chce čelit celému světu a bojovat za jejich lásku

Tento případ zdaleka není jediný, kdy žena chce dokázat celému světu, že se mýlí. Má pocit, že musí bojovat za jejich lásku. Jako kdyby ona jediná byla schopná vidět něco dobrého v člověku, který snad dobro ani nezná. Jde o zvláštní důvody, které táhnou mladou ženu k takovému rozhodnutí. Vdát se za usvědčeného vraha a počít s ním dítě si totiž žádá skutečně pořádnou dávku zvláštního uvažování.

Dá se těžko říci, jestli jde o skutečnou lásku, nebo jen velmi nešťastné vyjádření osobního postoje či rebélie proti rodičům. Ti však i přes značný nesouhlas a neshody s dcerou pomáhají s výchovou své vnučky i přes fakt, že jejím otcem je usvědčený několikanásobný vrah, ke kterému se již nehlásí ani jeho děti z předchozích manželství.

Dívka údajně lituje, že muže nepotkala již dříve

V jednom z rozhovorů se dívka nechala slyšet, že je velká škoda, že muže nepotkala ještě předtím, než provedl všechny ty vraždy a dostal se do vězení. Prý by mu ráda se vším pomohla a společně by jistě utekli před spravedlností zákona.

Všechno prý začalo, když svého vyvoleného uviděla v televizi při soudním procesu, kde byl usvědčen z vražd. Tehdy se do něho měla platonicky zamilovat. Byla však rozhodnutá osobně se s ním setkat a proměnit virtuální lásku v reálnou.

Fotografie: Freepik

Nejdříve mu psala dopisy a později s ním mohla i několikrát telefonovat. Následoval další posun v podobě možnosti strávit schůzku v přiděleném pokoji. A tehdy žena otěhotněla. Společně se tak vzali a o několik měsíců později se narodila dcera.