Muži narození v těchto znameních zvěrokruhu jsou ti nejvěrnější. Budou vás nosit na rukou a můžete se na ně plně spolehnout

Fotografie: Freepik

Astrologové tvrdí, že existují znamení zvěrokruhu, která mají muži, jež umí své ženy udělat skutečně šťastnými. Tito muži jsou milujícími partnery, kteří by své drahé polovičky na rukách nosili a jsou jim také skutečnou pomocí a oporou. Zjistěte, která znamení to jsou.

Panna

Muži narození ve znamení Panny vždy berou svůj vztah se ženami vážně. Zpočátku se mohou chovat poněkud zdrženlivě a pozorně zkoumat osobnost své vyvolené – nechtějí se totiž spálit a také nechtějí vzájemně plýtvat časem.

Pokud se ale dívka ukáže jako „ta pravá“, bude ji vnímat jako spřízněnou duši na život a na smrt. V dlouhodobém vztahu s opačným pohlavím vykazují tito muži pouze pozitivní povahové vlastnosti. Jsou pozorní, starostliví, vědí, jak podporovat v obtížných dobách. Nehrozí žádné žárlivé scény, ani hádky kvůli maličkostem. Od přírody jsou muži Panny milující, oddaní a monogamní.

Kozoroh

Muž Kozoroh přitahuje ženy svou vážností, ale pouze vedle své spřízněné duše může odhalit svou skutečnou povahu. S Kozorohem se vždy budete cítit v bezpečí a pohodě. Kozoroh dokáže poskytnout šťastný a naplněný život plný jistot a klidu. Je připraven převzít každodenní úkoly, ale umí být také skvělým přítelem, když se dívka potřebuje vypovídat ze svých bolístek.

Váhy

Muži Váhy se vrhají do lásky se vší něhou a vášní. Zástupcem znamení je skutečný gentleman, který ví, jak se starat o dámu svého srdce. V rodinném životě vždy prosazuje stejná práva a povinnosti pro všechny, spravedlnost je pro něj zásadní. Na svou vyvolenou nikdy nebude hrubý. Mnoho žen přitahuje skutečnost, že tento muž umí skutečně zajistit romantiku a přivést ji i do někdy nudného rodinného života. Rádi připravují překvapení a potěší své dámy nečekanými dárky.

Fotografie: Freepik

Rak

Mnoho astrologů poznamenává, že tito muži mají nejvíce rodinnou povahu. Zástupci tohoto znamení nerozumí významu krátkodobých vztahů, nezajímají se o jednorázové románky. Mají jemnou a něžnou povahu, která zaručuje, že se každá žena bude mít s Rakem jako v bavlnce. Raci si také pamatují významná data a mají i velmi pozitivní vztah k dětem.

Ryby

Jedná se o milující znamení zvěrokruhu, které je vždy přitahováno k rodině. Je připraven hodně obětovat, aby byla jeho spřízněná duše skutečně šťastná. Muž ve znamení Ryb nemá rád skandály, a tak raději řeší problémy ve vztahu klidně.