Negativní myšlenky dohání k pocitu věčné smůly. Vliv zlého oka utlumí i turmalín a citrín

Fotografie: Depositphotos

Život plný špatných vibrací a závist okolo vás může dojít k tomu, že se zamyslíte, zda nejste obětí nějaké kletby nebo smůly.

Pro osoby se zlým okem může být velmi těžké snášet jeho negativní účinky. Někteří lidé mají domnění, že se v jejich okolí nachází zlí duchové, a proto se jim dějí zvláštní a špatné věci. Zlé oko pramení z pověry, že pohled závistivého jedince může způsobit smůlu. Takový jedinec podle pověry totiž vysílá negativní energii. Toto kouzlo může vyvolat nezdravé myšlenky.

Vliv zlého oka

Nedostatek spánku je pro člověka nebezpečný. Příznakem zlého oka je však fakt, že jste nadměrně ospalí a unavení, ačkoli jste spali dlouhou dobu. To, že je zlé oko přítomné, však může být projeveno také tím, že se ve vašem okolí neustále něco kazí. Rozbíjí se různé předměty nebo se na vás okolí stále jen mračí. Terčem zlého oka často bývají předměty denní potřeby, jako je počítač nebo mobilní telefon či tablet.

Fotografie: Freepik

Vlivem zlého oka můžete také snadno zapomínat. Možná si píšete poznámky do diáře nebo do telefonu, není to však nic platné, stejně zapomínáte. Oběti zlého oka mají totiž zhoršené kognitivní funkce a narušenou paměť. Raději se však ujistěte, že za vaším zapomínáním je opravdu zlé oko, ne poruchy vašeho zdraví. Není tedy od věci s podezřením raději zajít za lékařem a nechat se nejprve vyšetřit.

Stále se opakujete

Opakování neustále stejných příběhů, opakování gest a pohybů – to vše je projevem negativních vibrací ve vašem okolí. Stejně tak jste pravděpodobně magnetem na smůlu. Pravděpodobně také trpíte mnoha zdravotními problémy. Jak se tedy před zlým okem ideálně chránit? Vhodná je litoterpaie, která vyhání negativní energie a odpuzuje zlé oko. K odvrácení smůly můžete použít tři kameny.

Fotografie: Pixabay

Prvním z nich je tygří oko, které je mocným štítem. Vhodné je nosit přívěsek s tygřím okem každý den na své hrudi. Pocitu smůly i vlivu zlého oka se tak zbavíte. Dalším skvělým ochranným kamenem je turmalín. Kámen pomáhá třídit myšlenky a regulovat emoce, má uklidňující vlastnosti. Poslední z kamenů je citrín. Ten do každého dne vašeho života přinese radost a zabrání vzniku negativních událostí. Je to nejúčinnější prostředek k zahnání kletby a také k uklidnění mysli.

Zdroj: Santeplusmag