Nejvíce manipulující znamení zvěrokruhu. Kdo patří mezi nejhorší čtyřku?

Fotografie: Depositphotos

Být manipulován jinou osobou je ten nejhorší pocit, který můžete zažít. Mnohdy si to uvědomíte, až když jste její malá loutka.

Manipulace, klamání a fabulace jsou sklony, jež jsou vlastní lidské povaze a jichž není snadné se zbavit. Někdy dokonce obdivujeme lidi, kteří si dokážou ostatní omotat kolem prstu, protože pozorujeme, jak snadno dosáhnou na to, o čem sní. Posunout tyto schopnosti na vyšší úroveň však vyžaduje nejen určitou dávku sobectví nebo bezohlednosti, ale také přirozené predispozice. Zjistěte, která znamení zvěrokruhu dostala tyto dary od hvězd.

Jste jedním z nich?

Představujeme 4 znamení zvěrokruhu, která manipulují se svým okolím. Zjistěte, kdo z vašich přátel nebo rodinných příslušníků je schopen ronit slzy na povel a kdo se zaměřuje na dvojsmyslné komentáře. Snad vás náš článek ochrání před nástrahami, jež někde kolem vás právě nastražil chytrý hráč. Pokud ne, ať to zůstane alespoň varováním.

Lev: dobrá tvář pro špatné hry

Lev je sebevědomý, ale někdy ho velké ego nutí dělat věci, které mají negativní důsledky pro ostatní. Pokud ohnivé znamení získá vítězství, jež bude pro někoho jiného ztrátou, zmanipuluje situaci tak, aby se zdála být oboustranně výhodná. Tato temperamentní povaha je ráda středem dění.

Fotografie: Freepik

Snaží se mít kontrolu nad tím, co se v jeho komunitě děje. Naštěstí nechodí kolem horké kaše. Když něco chce, řekne to přímo, jako první varování. Živí se konkurencí, takže se s radostí pustí do boje. Dejte si pozor na jeho závoj upřímnosti, který ve skutečnosti zakrývá manipulaci. Lev je inteligentní a hraje dobrou hru až do konce.

Štír: vytahuje nejtěžší zbraně

Existuje mnoho důvodů, proč si Štír zaslouží místo na tomto seznamu. Toto znamení zvěrokruhu symbolizuje malého zákeřného tvora, jehož nečekané bodnutí může zasadit smrtelnou ránu. Má skryté plány a tráví spoustu času analýzou svého okolí. V mžiku zachytí všechny lidské slabosti. Jeho dokonalá paměť mu umožňuje zaznamenat i ty nejmenší detaily rozhovoru.

Schovává si je na horší časy, aby měl na čem stavět své manipulace. Proč tak často intrikuje? Astrologie jako dobrý psycholog vysvětluje, že Štír se tímto způsobem snaží převzít kontrolu. Je veden ambicemi, ale také touhou zajistit své zájmy. Lidi, které má rád, si chce udržet co nejblíže u sebe a chce mít jistotu, že je nic neohrozí. Podlehněte jeho manipulacím a najdete v něm svého nejlepší přítele.

Rak: kořistí z pocitů

Zdánlivě nevinní Raci jsou rození manipulátoři. Prostředí tohoto znamení zvěrokruhu je hluboký, neprobádaný oceán citů. Nálada Raka je jako počasí na moři, nepředvídatelná a velmi proměnlivá. Díky své empatii a vrozené schopnosti číst emoce druhých dokáže obratně manipulovat s lidmi. Hraje na city lidí, dává najevo sklíčenost, aby okamžitě získal, co chce. Předpokládá, že by se všichni kolem něj měli starat o jeho štěstí.

Rakovo brnění symbolizuje nedůvěru k většině lidí. Okamžitě vycítí lež, a proto bez skrupulí vyvodí důsledky. Nejčastěji manipuluje se svou druhou polovičkou, aby si ji udržel co nejblíže. Je těžké se s ním rozloučit. Miluje svou lásku a myslí na ni i po letech od rozchodu. Pravděpodobně se bude opakovaně snažit zmanipulovat svého bývalého partnera, aby se vrátil.

Blíženec: kroutí se, dokud se nevkroutí

Blíženci jsou znamením zvěrokruhu s více než dvěma tvářemi. Manipulaci mají v malíčku. Nasadí si masku, která nejlépe odpovídá situaci. Vzbuzují důvěru a jako chameleon splynou s jakýmkoli prostředím. Slova volí obratně, takže vždy znějí přesvědčivě. Své lži prodávají bez mrknutí oka.

Fotografie: Freepik

Proč tak rádi manipulují s lidmi? Blíženci ráda mění realitu, aby byla zajímavější. Častěji to dělají pro zábavu než z touhy dostat se někomu pod kůži. Chtějí být jedineční a zapamatovatelní. Budou manipulovat, dokud se nestanou středem dění. K této taktice se obvykle uchylují, když se snaží někoho přimět, aby se do nich zamiloval nebo aby dosáhli svého vysněného cíle. Jakmile ho dosáhnou, rozplynou se. Změní společnost a hledají si novou osobu, na které by se mohli přiživit.

Zdroj: YourTango