Upřímnost podle znamení zvěrokruhu. Tři znamení jsou obzvláště specifická

Fotografie: Depositphotos

U následujících třech znamení je lhaní nechutná věc, takže vám pokaždé řeknou pravdu, bez ohledu na to, jestli vás pravda bude bolet či nikoli. Lež pro ně v jejich životě nemá místo.

Pokud se podíváte na internet, najdete tam spoustu článků, které ukazují, jaké znamení nejvíce lže, jaké je nejupřímnější, které umí doopravdy milovat nebo které je velmi kruté. Seznam znamení ale může být pokaždé jiný.

Berani patří mezi nejupřímnější znamení

Berani sice patří mezi upřímné lidi, zároveň ale slibují cokoliv, na co si vzpomenete. Mají ale problém takové sliby dodržet. Berani věří, že slib dodrží, ale mají takový postoj, že se věci samy vyřeší. Záleží tak na jejich náladě, jestli dané slovo dodrží, nebo ho vezmou zpět.

Lvi jsou hrdí a sebejistí. Můžete se spolehnout na to, že cokoliv řeknou, je čistá pravda. Při lži je často nenachytáte a když, tak je to z důvodu, že si chtějí chránit čest, postavení nebo rodinu. Jinak lhaní spadá pod jejich důstojnost.

Panny jsou nejupřímnější a také nejvěrnější znamení zvěrokruhu. Občas se zasmějí na účet někoho jiného, ale vypočítavé lži od nich rozhodně nečekejte. Nepříjemnou pravdu z nich ale musíte dolovat – pro Panny je děsivé, že by mohly ublížit něčím, co řekly, a proto raději mlčí.

Váhy bývají velmi upřímné, ale jen pokud se nejedná o důležitou věc

Někdy dojdou Váhy tak daleko, že záměrně lžou samy sobě tak dlouho, dokud se nepřesvědčí o tom, čemu chtějí věřit. Jestli s nimi chcete být v upřímném svazku, musíte se naučit jim naslouchat a sledovat je. Štíři jsou natolik pravdomluvní a upřímní, že je to mnohdy pro jejich okolí nepříjemné. Takový člověk vám narovinu řekne, co si o vás myslí i když to opravdu není nic hezkého.

Fotografie: Freepik

Je příliš hrdý na to, aby se snížil ke lži, byť by byla milosrdná. Pokud nejste připraveni unést pravdu, raději se na ni Štírů neptejte. Střelci lži nenávidí. Hlavně u druhých, u sebe už tak přísní nejsou. S milosrdnou lží nemají problém, stejně jako vám občas neřeknou čistou pravdu, pokud by vyústila v konflikt. Střelci mají svůj vlastní svět a podle něj si modifikují realitu.

Kozorozi dlouho přemýšlejí, než něco udělají nebo řeknou. Mají hrůzu z toho, že by v nějaké oblasti neobstáli, takže se drží pravdy a upřímnosti, která je pro ně nejjednodušší. Při lži je nachytáte jen v případě, že se snaží zakrýt vlastní chybu.