Ověřené způsoby, jak být pro partnera neodolatelná i po letech. Botoxem ani plastikami to není

Fotografie: Freepik

Je po vášni i romantice a máte pocit, že váš vztah je spíše o přátelství, případně si vás partner vůbec nevšímá? Není čas zoufat, ale naučit se novým technikám, jak vše zase napravit a být pro partnera neodolatelná a žádoucí. Podle psychologů je nutné vyvolat u muže pozitivní emoce. Pomocí tipů se i vy stanete upřímnější, otevřenější a smyslnější, protože se postupně změní váš přístup k ostatním.

Mentální naladění

Pokuste se při hovoru s partnerem naladit na představu, že jej hladíte po hlavě, na ramenou nebo jej držíte za ruku. Váš hlas bude znít příjemněji a zajímavěji. Platí to i při telefonování nebo videohovoru.

Pohled mluví za vše

Je to pravda odvěká, při hovoru věnujte pozornost svému protějšku, dívejte se proto jeho směrem. Při konverzaci s partnerem se mu dívejte na špičku nosu nebo rty, protože se jedná o intimní partie, což muži rychle vycítí. Po chvilce se naladí na tento způsob hovoru a začnou si povídat. Naopak se nedoporučuje dívat do očí nebo mezi obočí, protože to značí útok.

Pochvalte partnera

Při uvolněné konverzaci je také vhodné zvolit patřičná slova pochvaly, zdůraznit, co pro vás partner znamená. „Jsem šťastná, že tě mám.“ „Jsi prostě nejlepší.“ Slova musí být upřímná a naplněná láskou.

Opakujte vše 3krát

Muži často žijí ve svém světě, přemýšlejí o práci nebo plánují, je proto nutné se připravit na opakování všech technik, aby se mohli naladit na vaši frekvenci, proto opakujte třikrát pohledy i dotyky. Právě dotyk a hmatový kontakt jsou silnými impulzy pro vytržení muže z přemýšlení a může to být začátek velmi příjemného večera.

Volte vhodná slova

Jedním slovem můžete zabít celý večer i báječný sex, ale naopak také vhodně volenými slovy můžete špatný den napravit. Popřemýšlejte o vhodném oslovení, buďte vynalézavá a neříkejte mu dětinsky nebo zženštile, oslovujte jej tak, aby měl pocit, že se o vás stará a chrání vás. Dejte mu čas po příchodu z práce, aby se naladil na domácí prostředí, nezačněte na něj chrlit vše hned v chodbě po zaklapnutí domovních dveří.

Naladit jej můžete také pomocí vůně z kuchyně, stačí rozehřát olej, přihodit pár stroužků česneku a oblíbené koření. Pak stačí jen za ním zajít a pošeptat mu líbezně do ucha: „Jsem v kuchyni!“

Dejte mu šanci vyniknout

Dejte partnerovi příležitost mluvit o sobě a svých blízkých, ptejte se ho na dětství a mládí, různé činy, kterými se může pochlubit. Obdobně se jej zeptejte na studijní nebo pracovní úspěchy, kterých si váží a bude mít radost z pocitu, že se o něj upřímně zajímáte.