Vztah, který bude peklo aneb čtyři nejžárlivější znamení zvěrokruhu

Fotografie: Freepik

Extrémně žárliví lidé dokáží zničit každý vztah. Žárlivec je člověk, který je hodně majetnický, což samo o sobě znamená, že chce mít nad svým partnerem moc. Do značné míry to vyplývá z jeho nejistoty v lásce, ale často také v životě.

Podíváme se nyní na tuto věc z pohledu znamení zvěrokruhu, protože existují čtyři znamení, která mají majetnické tendence nejvíce. Neznamená to nutně, že to bude případ vašeho protějšku, ale rozhodně byste se měla mít na pozoru. Žárlivost zpravidla není jednoduché odhalit hned na začátku vztahu, ale projeví se až později.

Býk

Toto znamení má v povaze touhu po stabilním a bezpečném vztahu. Také proto často chtějí mít vše pod kontrolou, býk je náchylný ve vztahu dominovat, nikoliv hledat kompromis.

Fotografie: Freepik

Býk může ze začátku zmást tím, že je opravdu pozorný milenec a partner, zahrnuje vás s láskou a náklonností, ale jen do té doby, než pocítí nejistotu. V ten moment se stane extrémně dominantním a majetnickým.

Štír

Lidé narození v tomto znamení projevují svou žárlivost nejprve tajně. Mají vnitřní obavy, že je opustí jejich životní partner. Právě proto chtějí svého partnera ovládat. Mnohem lépe se cítí, pokud vědí, že jejich partner nemá žádné vedlejší záliby a že jim zcela patří.

Rak

Pokud rak někoho miluje, je k němu velmi majetnický. Snaží se nedávat to najevo, ale v hloubi duše to tak cítí. Jejich nejistota se projevuje také ve vztahu, protože velmi často mohou rychle získat pocit, že jsou opomíjeni.

Fotografie: Freepik

Lev

Lvi mají pocit, že nejsou obecně majetničtí, ale ve skutečnosti je to tak trochu sebeklam. Velmi totiž lpí na lidech, které milují. Naopak je lev často poměrně chladný a odtažitý k cizím lidem, ale partnera dokáže bezmezně milovat. A právě velká láska ze strany lva potom vede k majetnictví. Sám lev to často chápe jako známku sounáležitosti a nedokáže pochopit, že svého partnera vlastně svazuje.