Matka vyloučila prarodiče své dcery z jejího života. Měla k tomu své důvody, které část lidí nikdy nepochopí

Fotogorafie: Depositphotos

Tato matka se rozhodla, že svou dceru již nikdy nevezme k manželovým rodičům, protože k ní byli příliš kritičtí. Celý příběh sdílela na internetu.

Přestože hrají prarodiče velmi důležitou roli ve výchově dětí, někdy se matky a otcové musí rozhodnout, co je vhodné tolerovat, a co ne. O této skutečnosti se přesvědčila tato žena, která vyloučila prarodiče své dcery z jejího života, protože k ní byli příliš kritičtí. Se svým problémem se však svěřila na sociálních sítí a nyní rozdělila uživatele internetu na dvě strany – jedni jsou pro a druzí proti.

Důležité rozhodnutí mladé matky

Arielle je mladá matka, která nedávno sdělila svým sledujícím na sociálních sítích, že učinila důležité životní rozhodnutí. Již nějakou dobu si všímala, že se prarodiče z otcovy strany nechovali k její dceři úplně příjemně, spíše ji naopak neustále kritizovali. Šlo především o to, že se jim nelíbilo její oblečení, účes a její hmotnost. Pro dobré své dcery se proto rozhodla, že její prarodiče nadobro vyloučí z jejího života a již nikdy jí k nim nevezme.

Vrcholem kritického postoje prarodičů podle Arielle bylo, když vnučku po několikáté upozornili na to, že má příliš velké břicho. V tu chvíli se mladá matka rozhodla učinit drastické rozhodnutí, které navíc vysvětlila i na svém sociálním kanálu na TikToku, aby svou dceru ochránila před případným budoucím psychickým traumatem.

Fotografie: Freepik

Svým rozhodnutím rozdělila uživatele internetu

Jakmile tuto skutečnost Arielle na svých sociálních sítích oznámila, uživatelé internetu se okamžitě rozdělily na dvě strany. Mnozí sice její drastické rozhodnutí sdíleli, ovšem jiní poukazovali na to, že odloučení od prarodičů by ji mohlo také do budoucna nepěkně poškodit. Mladá matka si samozřejmě vyslechla a přijala všechny protichůdné názory, ovšem bez jakýchkoliv výčitek svědomí zopakovala, že se rozhodla správně.

Prarodiče by měli být rodině vždy oporou, ovšem pokud mají přispět k výchově dětí, někdy musí říkat i věci, které jejich matka nechce slyšet. Bohužel však příběh této mladé matky známe pouze z příspěvku na sociální síti TikTok, a proto nikdo nemůže vědět, co se ve skutečnosti stalo.

Zdroj: Cattinella