Pokud se žena projevuje některým z následujících způsobů, muž si ji pravděpodobně nikdy nevezme za manželku

Fotografie: PxHere

Mezilidské vztahy jsou velmi složité a občas je obtížné se v nich vyznat. Existují ale léty ověřené skutečnosti, které lze na většinu z nich aplikovat.

Rozšířenou skutečností, jež se předává z generace na generaci, je, že ženy se raději usazují, zatímco muži si raději užívají. Ženy mají tendenci budovat vztahy s budoucností, které v ideálním případě směřují ke svatbě. Pokud jsou ve vztahu již delší dobu a na žádost o ruku to stále nevypadá, začnou často pociťovat nejistotu a přemýšlí, co dál. V ženském chování ale existují určité rysy, kterých se mnohdy nevědomky dopouštíme a které muže přímo odrazují od toho, aby tento významný krok udělali. 

Nesamostatná žena není atraktivní 

Muži vztah s námi neberou vážně, pokud nejsme schopné říci ne. Žádný muž totiž v dlouhodobém vztahu nechce ženu, která je bez připomínek ochotna vyhovět všemu, co chce on. Naopak, žena, jež občas dokáže partnera odmítnout, si je plně vědoma své vlastní ceny a hodnoty. S ženou, která je ochotná pro partnera udělat cokoliv, jen aby se mu zavděčila, se muži po čase začnou nudit a poohlížet se jinde. Často máme strach, že pokud řekneme ne, muž nás opustí. V tomto případě je ale opak pravdou. 

Fotografie: Pexels

Častým problémem také je to, že se ženy stále více a více spoléhají na finanční zázemí od mužů. To může některým z nich zpočátku imponovat, ženy ale mají tendenci chtít stále víc, a tím bohužel muže od sebe nenápadně odrazují. Problémem ale je, že v tomto případě se pohybujeme na velmi tenkém ledě. Jsou totiž naopak i muži, kterým tento stav vyhovuje a nesnesli by, kdyby jejich žena vydělávala peníze. Tím by se cítili ohroženi a dokonce poníženi.

Naučte se držet své emoce na uzdě

Mnoho mužů také od případného sňatku odradí emocionální výbušnost, která je pro spoustu žen typická. Největším problémem je, pokud jsou schopny se tohoto nevhodného chování dopouštět na veřejnosti. Muži všeobecně nevyhledávají hádky, kdežto ženy toto řešení mnohdy vidí jako jediné správné. Pokud se ale hádek dopouštíme na veřejnosti, muže tím dostáváme do velmi nepříjemné situace a pravděpodobnost, že s námi budou chtít strávit zbytek života, se tímto chováním značně snižuje. 

Fotografie: Pexels

Na začátku vztahu může být prospěšné, že se líbíte i ostatním mužům a snažíte se na sebe tuto pozornost upoutat. To mužům ve většině případů lichotí a mají radost, že trávíte svůj čas zrovna s nimi. Pokud ale toto vaše chování přetrvává, začne být ve vztahu spíše na obtíž. Žena, která se obléká vyzývavě a vyloženě si užívá koketování s jinými muži, se nejeví jako vhodná partnerka na celý život. I když mají muži občasné vzrušení rádi, ve své podstatě touží po klidném a harmonickém partnerství. 

Zdroj: WomensHealthMag