Signály, které by vás měly varovat, že rozchod s partnerem je na spadnutí

Fotografie: Freepik

V každém vztahu jsou situace s kterými si musí oba partneři poradit. To, jak se k nim postaví ve většině případů rozhodně o tom, jestli spolu partneři vydrží nebo nikoliv. Existují také náznaky, díky kterým poznáme, že partnerský vztah spěje ke svému konci.

Pokud si ve svém vztahu všimnete některého z níže popsaných znaků, neznamená to pro Vás a Vašeho partnera společnou budoucnost. Odborníci dali dohromady chování, které nasvědčuje, že Váš vztah se blíží ke svému konci. Pokud některý ze znaků ve svém vztahu pozorujete, měli byste se nad jeho dlouhodobým fungováním zamyslet. Naznačují totiž, že Váš vztah směřuje k rozchodu.

Znamení, která se objevují před svatbou nebo těsně po ní

Pokud mezi Vámi probíhají hádky, u kterých nejste schopni dosáhnout kompromisu, již před svatbou nebo dokonce během ní, nevěstí to pro Váš vztah nic dobrého. Špatným znamením pro vztah také je, pokud jeden z partnerů během svatební hostiny celou dobu mlčí. Podle starých tradic a zvyků, je znamením, které svědčí blízký rozpad manželství také to, pokud si od sebe rodiče partnerů vzájemně půjčují peníze. Problémy s penězi už dokázaly rozhádat nejednu rodinu, bez ohledu na to, jak moc harmonicky se původně jevila.

Fotografie: Unsplash

Na svatbě by novomanželé měli sedět u jednoho stolu a to na židlích, které jsou hned vedle sebe. Pokud je mezi nimi židle volná, přinese to do jejich vztahu problémy mnohem dříve, než by se čekalo. Podle starých tradic by také cesta z obřadní síně na hostinu měla být dlouhá. Pokud máte na výběr ze dvou tras, volte tu složitější. Podle tradic to totiž zmate temné síly a Vašemu manželství se tak vyhnou neúspěchy a nezdar. Pozor také dávejte na svatební prsten, pokud totiž jednomu z novomanželů spadne, značí to rychlý rozpad jejich manželství.

Znamení po svatbě, které urychlí zánik vztahu

Nejhorším znamením, že Váš vztah se blíží ke konci, je ztráta snubního prstenu. Nevztahuje se to ale pouze na snubní prsten, pokud máte doma náušnice, které jste dostala darem od partnera a nemůžete je najít, jedná se o znamení, že ve Vašem vztahu něco není v pořádku. Problém, který Vám naznačuje konec vztahu, je také rozbitá společná fotografie. Pokud máte domácího mazlíčka, v tomto případě konkrétně kočku, a ta má v zálibě spát na Vašem nebo partnerově polštáři, i toto značí blízké odloučení Vás dvou jako páru.

Fotografie: Unsplash

Pozor také dejte na hádku na Silvestra. Ne nadarmo se totiž říká, jak na Nový rok, tak po celý rok. Pokud se totiž na Silvestra pohádáte, znamená to, že Vás v následujícím roce nečeká nic jiného, než právě rozchod. Pozor si ale také dejte na hádku, která by mohla proběhnout 29. února. Jedná se o den s negativní energií a hádka v tento den neznačí nic dobrého. Pokud jako svatební dar obdržité hodinky, rozhodně tomu, kdo Vám je dal, neděkujte. Přinášejí totiž do vztahu neshody a značí rychlý rozchod.

Zdroj: VeryWellMind