3 skvělé účesy, díky kterým během okamžiku omládnete až o 10 let. Vhodné zejména pro ženy po čtyřicítce

Fotografie: Depositphotos

Pokud byste chtěla vypadat o několik let mladší, rozhodně byste měla vyzkoušet některý z těchto účesů. Budete nadšená.

Každá kadeřnice vám řekne, že ze všech vlasů lze udělat pěkný a slušivý účes. Pokud máte dlouhé vlasy, je skvělý nápad je jen vyčesat do vysokého culíku a hned vypadáte upraveně. Ale jestliže máte vlasy krátké, chce to trošku víc práce. To ale vůbec ničemu nevadí, protože nyní už budete vědět, jaký účes zvolit.

Vlnité mikádo

Pokud už si nevíte rady, o jaký účes kadeřnici poprosit, toto bude to pravé pro vás. Zkrátka jí jen řeknete, že byste chtěla ostříhat mikádo, a to si poté doma budete klasicky vlnit. Je to velmi jednoduché na údržbu a především vždy budete vypadat skvěle. Jediné, co je třeba, je nastříkat si poté na vlasy lak, aby vám účes držel.

Krátké vlasy s ofinou

Pokud už delší dobu nosíte krátké vlasy a nebo jen chcete změnu a odlehčit své hlavě, vyzkoušejte tento účes. Ideální je pro ženy, které mají vyšší čelo, na němž mají vrásky a trápí je to. Takto už to nikdo neuvidí a vy budete vypadat o několik let mladší. Vyzkoušejte to.

Fotografie: Pexels

Dlouhé vlasy

Samozřejmě, že jsou ženy, které nosí dlouhé vlasy a nedokážou si představit je dát dolů. Ale to vůbec není žádný problém, jen je zkrátka třeba o ně pečovat, aby vypadaly co nejzdravěji a nejlépe. Což je někdy docela těžké, protože ne každý se o dlouhé vlasy umí starat. Ale pokud se bojíte nějaké větší změny a krátkého sestřihu, s dlouhými vlasy budete vždy vypadat mladě.

Zdroj: Prevention