Proměna vzhledu ubrala ženě 20 let věku. Stylista odvedl svou práci na jedničku

Fotografie: Depositphotos

V uspěchané době plné povinností na sebe mnoho žen zapomíná. A to je škoda. Nechat se upravit a nalíčit profesionálem je příjemná změna, která dodá zpět ztracené sebevědomí.

Známý stylista Christopher Hopkins z pořadu Makeover Guy si tentokrát vzal do parády dlouhovlasou blondýnku. A stejně jako u ostatních případů nečekejte, že ženu po proměně poznáte. Tedy poznáte, ale vždy se jedná o její vizuálně dost mladší a zářivější verzi. Podívejte se, jak se mu povedlo vykouzlit ze starší a unavené dámy o dvacet let mladší kočku.

Světoznámý stylista, který vykouzlí krásku z každé ženy

Christopher je mistrem svého oboru. Kouzlo jeho proměn spočívá v tom, že dokáže nějakým záhadným způsobem rozpoznat, co dané ženě bude nejvíce slušet. Trefí barvu vlasů i střih, který umí podtrhnout přednosti upravované dámy. Jeho líčení pak působí velmi přirozeně. Použije barvy hodící se k typu pleti, lehce zakryje nedokonalosti a zdůrazní oči. U starších žen platí dvojnásob, že méně je více. Příliš výrazné líčení už je ve vyšším věku spíše na škodu.

A možná proto je Christopher tolik vyhledávaný právě ženami, které jsou na pomyslném milníku. Děti už se odstěhovaly z domu, ale na babičku se šátkem na hlavě se vnitřně ještě necítí. Po letech práce a péče o druhé se tak chtějí odměnit, ale hlavně dát svému životu nový směr. Vstoupit do další etapy života jako zářivá hvězda. A to Christopher umí splnit na jedničku.

Dlouhé vlasy nahradil rozverný rozcuch

Kristil z této proměny toužila právě po takové změně. Jako mnoho žen si celá léta udržovala stejný účes i barvu vlasů. A už toho měla dost. Proto vyrazila do Minneapolis, aby se svěřila známému stylistovi. Měla dlouhé, rovné a na blond odbarvené vlasy. Nosila také kratší rovnou ofinu. Christopher moc neváhal, svázal jí vlasy do culíku a ten jednoduše ustřihl. Hotovo, už se nedalo nic dělat.

Naštěstí přesně věděl, jak chce, aby Kristil vypadala. Vlasy jí nechal světlé, ale zvolil odstín více do žluta. Ten působí přirozeně, ale velmi celou tvář rozzáří. Krátký, zdánlivě neupravený rozcuch působí rozverným dojmem a také pomáhá Kristil omladit. Přirozeným líčením pak podtrhl krásnou barvu jejích očí, a postaral se tak o další dokonalou proměnu.

Ve videu se podívejte, jak se Christopher vyřádil. Kristil byla po proměně velmi šťastná a nadmíru spokojená. Dala mu naprosto volnou ruku – a dobře udělala. Christopher vždycky ví, co bude ženě nejlépe sedět. Kristil a její dcera si společný den v salonu náramně užily. Kristil pěla na Christophera a celý jeho tým jen samou chválu. Co myslíte, zaslouží si pochvalu?

Zdroj: Uber Alles