Moderní účesy pro ženy. Jaké trendy nikdy nestárnou?

Chcete-li ušetřit na střihu, dělejte to u svých šatů nebo halenky. Kvalitní střih vlasů je však něco, na čem rozhodně nešetřete. Ačkoli je styling vlasů důležitý, to, na čem záleží nejvíce, je správný střih, základ, na kterém lze stavět. V takovém případě budou vaše vlasy vypadat skvěle hned po probuzení. Mrkněte se, jaké střihy jsou stále v kurzu.

Nejoblíbenější účesy:

  • krátký střih “na kluka”
  • vlasy po ramena, eventuálně vzadu podstřižené
  • dlouhé vlasy do půli zad
  • kudrnaté účesy

Nestárnoucí krátký střih

Krátké střihy nikdy nevyjdou z módy. Kontrastní délky a textury, “podstřihy” a osobité barvy je činí jedinečnými a plnými ženskosti. Krátký střih v sobě kombinuje nedbalou eleganci a šarm, stejně jako rozpustilost a chlapeckou nedbalost.

Účes po ramena

Midi vlasy jsou zlatou střední cestou mezi účesy. Chcete-li mít účes, který je co nejsnazší na údržbu, zvolte módní střih po ramena. Ten vám umožní splétat vlasy do culíků a copů nebo si vychutnat jejich rozpuštěnou záplavu, kdykoliv vás jen napadne.

Záplava do půli zad

Léto je ten pravý čas na dlouhé rozevláté lokny. Odvažte se nechat vlasy jemně splývat po ramenou a vytvořit tak kadeřavý závoj, který vám bude každý závidět. Dlouhé vlasy též nabízí mnoho možností pro moderní účesy. Zkuste ikonický vysoký culík nebo roztomilé povolené copy.

Účesy pro ženy po padesátce

Jakmile přesáhnete určitý věk, váš účes by měl odrážet i váš věk. Jakožto starší dámy potřebujete slušný účes, který bude současný, nenáročný na údržbu a lichotivý tvaru obličeje. Může se jednat o různé délky, od krátkých po delší, a barvy, od klasických až po ty odvážnější. Dnešní trendy například velí nezakrývat šedou, nýbrž ji použít jako základ a ještě ji zvýraznit.

Účesy pro jemné a zplihlé vlasy

Máte jemné, snadno se mastící zplihlé vlasy? Děláte co můžete, střídáte produkty na vlasy, ale objem vlasů ne a ne vydržet? Pokud vám není shůry dáno, můžete svým vlasům přidat objem správným střihem. Takový střih vzniká prostřihy vrstev vlasů v různých délkách. Poté je stačí při každém mytí oživit sprejem pro objem vlasů a vyfoukat hlavou dolů. Rozdíl zaznamenáte okamžitě!

Kudrnaté vlasy

Prstýnky a kudrlinky mohou působit až příliš divoce, pokud je necháte růst jen tak. Dejte jim fazónu a preferovanou délku a nikdy už nebudete muset řešit problémy se správným stylingem. Navštěvujte kadeřníka minimálně jednou za měsíc, aby vám délka vlasů nepřerostla.

Fotografie: Pixabay