Ženy krev a mlíko: I baculky se mohou oblékat vkusně a sebevědomě. Stačí si jen vybrat oblečení lichotící vašim tvarům

Fotografie: Freepik

Plná prsa a oblé boky mohou působit velmi přitažlivě, pokud tento typ postavy umíte správně obléct a nosit. Vyvarujte se zbytečných chyb.

Ženy nosící větší velikosti trpí mylnou představou o tom, že pokud své tělo schovají do volnějšího oblečení bez tvaru, skryjí tak své nedostatky. Naopak by se tyto ženy neměly bát oblečení, které jejich tvary podtrhne. Pokud patříte k něžnému pohlaví a můžete se pyšnit oblými tvary, vybírejte si oblečení, jež vás nebude schovávat, ale naopak zdůrazní vaše přednosti. Nejenže vám to pomůže přijmout vaše tělo a zvýšit sebevědomí, ale také budete sklízet mnohé komplimenty a uznání svého okolí.

Cítit se dobře – pravidlo číslo jedna

Faktem je, že ať už nosíte jakoukoliv velikost, zvolené oblečení vám musí padnout a musíte se v něm cítit prostě dobře. Myslete na to, že pokud daný módní kousek na sobě nemilujete v obchodě, bude vám zřejmě zdobit skříň, ale na vašem těle se už neukáže. Nic nepůsobí tak sebevědomě jako žena, která se cítí dobře a nemá stále nutkání něco opravovat, shrnovat nebo rovnat.

Fotografie: Pexels

Není žádným tajemstvím, že boty na podpatku vypadají přitažlivě a žensky. Velkou výhodou pro plus size ženy určitě je, že dokážou neskutečně prodloužit nohy. Opatrně ale při výběru podpatku. Hrubší bude lepší volbou pro všechny, které jsou majitelkami širokých kotníků. Ve volbě šatů dejte přednost midi délkám nebo košilovému střihu. Kalhoty vybírejte převážně s vysokým pasem a užšími nohavicemi.

Neschovávejte své přednosti

I když je černá barva jednou z nejvíce zeštíhlujících, neměl by váš šatník působit pouze temně. Nebojte se oživit oblečení světlejšími odstíny. Je sice pravda, že právě tyto barvy přitahují pozornost a opticky dokážou rozšířit, ale využijte je právě ke zdůraznění vašich předností. Ženy s nadměrnou velikostí mají tendenci schovávat pas, o kterém pochybují a přirozeně na něj nechtějí upozorňovat. Je to ale velká chyba. Ať už je vaše velikost jakákoliv, je důležité pas definovat. Bude vám k tomu stačit i nenápadný pásek.

Fotografie: Freepik

Vhodné spodní prádlo berte jako základ. Pokud se chystáte do společnosti a vezmete si na sebe šaty, pod nimiž potřebujete trochu zkrotit vaše proporce, neváhejte zvolit stahovací spodní prádlo. I výběr běžného spodního prádla je podstatný. Nic by se vám nemělo zařezávat, proto se doporučuje při zkoušení prádla obléknout i tričko pro možné odhalení nedostatků.

Fotografie: Unsplash

Nejdůležitějším předpokladem pro okouzlující vzhled je však vaše vnitřní nastavení. Pokud stále čekáte na to, až zhubnete a změní se vaše postava, nemůžete se cítit spokojeně ani vtom nejlepším módním kousku. Proto na nic nečekejte. Žijete teď a právě teď je třeba si užívat a vytvořit si svůj osobitý styl.

Zdroj: WomensHealthMag