Smůla se lepí na paty a narušení kolotoče nepříznivých události v nedohlednu. Řešením je očistný rituál

Fotografie: Depositphotos

Nedaří se vám v poslední době nic tak, jak byste si představovali? Smůla se vám lepí na paty a vy už uvažujete nad tím, že vás snad někdo uřknul? Možná nejste daleko od pravdy.

Víra v kletby a negativní energii převládala po celou historii lidstva napříč kulturami a civilizacemi. Lidé často kletbám připisují velká neštěstí, zdravotní problémy, nehody nebo po sobě jdoucí řadu nešťastných událostí. I když v posledním století se lidstvo naprosto přiklonilo k racionálním vysvětlením, to neznamená, že na kletbách nic není. Stále se jedná o nějaký typ negativní energie, kterou kolem sebe mít nechcete. Jak se jí tedy zbavit?

Znamení, že byste mohli být prokletí

Kletba je projevem negativní energie, která má oběti způsobit škodu nebo neštěstí. Některé známky toho, že můžete být prokletí, zahrnují opakované nehody, neúspěchy nebo selhání ve vašem osobním nebo profesním životě. Také nevysvětlitelné zdravotní problémy, záhadné nemoci, chronická bolest nebo časté nemoci bez zjevné příčiny mohou být příznaky prokletí.

Jestliže často trpíte znepokojivými sny nebo nočními můrami, zejména pokud zahrnují témata napadení nebo pronásledování, může to být také známkou prokletí. Dále jestliže ve svých vztazích zažíváte náhlé a nevysvětlitelné zmatky nebo pociťujete děs, úzkost a neklid bez zjevné příčiny, to vše může naznačovat, že jste pod vlivem kletby.

Byla na vás uvalena kletba?

Tento test provádějte po západu slunce. Připravte si svíčku a průhlednou sklenici naplněnou do půlky vodou. Nechte v krabičce devět zápalek, ostatní vyndejte a odložte. Nyní berte postupně sirky z krabičky a zapalujte je o svíci. Zaměřte se na svou situaci a problémy. Každou sirku nechte zcela dohořet a poté ji vhoďte do sklenice s vodu. Následně svíčku zhasněte a ráno se dozvíte výsledek.

krabička sirek
Fotografie: Freepik

Pokud následující den plavou všechny zápalky na hladině, pak na vás nebyla uvalena žádná kletba. Pokud najdete všechny na dně sklenice, značí to, že na vás byla seslána kletba nebo kouzlo. V takovém případě byste měli začít jednat. Pokud jsou sirky uprostřed sklenice nebo na různých místech, značí to slabé kouzlo nebo nevědomé prokletí. I toho se zbavíte pomocí následujících rituálů.

Rituály k odstranění kletby

Pokud si myslíte, že jste prokletí, existuje několik rituálů, které můžete provést, abyste se očistili od negativní energie a zlomili kletbu. Rituály můžete provést sami nebo s pomocí duchovního praktika. Kromě rituálů vám mohou pomoci i ochranné amulety nebo talismany. Jejich nošení může pomoci odvrátit kletby i negativní energii.

Očistný rituál solí

Sůl je známá svými čisticími vlastnostmi. Chcete-li provést rituál očisty soli, naplňte malou misku mořskou solí nebo tou himalájskou. Umístěte ji do středu místnosti, kde trávíte nejvíce času, a nechte ji zde 24 hodin. Poté sůl vyhoďte a misku vyčistěte vodou. Také šalvěj se po staletí používá k čištění prostor i jedinců od negativní energie. Zapalte svazek šalvěje nebo šalvějovou tyčinku a nechte kouř proniknout do vašeho životního prostoru. Představujte si, jak se negativní energie rozptyluje.

Očistné koupele

Rituální koupel s čisticími přísadami, jako je mořská sůl, epsomská sůl nebo esenciální oleje, může pomoci vyčistit vaše tělo i auru od negativní energie. Ponořte se plně do vody a představte si, jak se odplavuje negativní energie. Pokud nejste schopni prolomit kletbu sami, zvažte, zda vyhledat pomoc duchovního praktika, jako je jasnovidec nebo šaman. Mohou poskytovat vedení a provádět specializované rituály, které pomohou odstranit kletbu.

I když jsou kletby kontroverzním tématem a rozhodně nejsou všeobecně přijímány, je důležité se zabývat negativní energií, která vstupuje do vašeho života. Ať už věříte na kletby nebo ne, výše uvedené rituály vám mohou pomoci vyčistit váš prostor a podpořit pozitivní energii. Vždy přistupujte k těmto rituálům s otevřenou myslí a jasným záměrem zbavit se jakékoli negativity.

Zdroj: Kobieta