První věc, kterou uvidíte na obrázku, odhalí temnou stránku vaší osobnosti

Fotografie: CanvaPhotos

Tento test ocení i lidé, kteří moc neměli rádi školu, jelikož v něm není možné „pohořet“. Jen ho zkuste a uvidíte, jaká je temná stránka vaší osobnosti.

Všichni lidé na světě mají jak ty dobré stránky, které jsou většinou víc vidět, tak i ty temné, které bývají dobře skryté okolí a někdy i jim samotným. Tu svou můžete odhalit za pomoci tohoto jednoduchého testu, který sice není nijak vědecky podložen, ale o to je to větší zábava. Celkový obraz se skládá z více menších obrázků a na vás jenom je, abyste si uvědomili, co jste zachytili jako první.

Pokud jste jako první viděli dítě

Fotografie: Freepik

Tak jste člověkem, který věří, že má až moc práce a z toho důvodu věnujete mnoho času sami sobě. Nejraději byste byli, aby se našel někdo, kdo se o vás pořádně postará. Chcete někoho, kdo by vám dopřál trochu toho pocitu, že jste v bezpečí a nemusíte se o nic starat. Nikomu tuto stránku neukazujete, protože byste si přišli moc zranitelní.

Pokud jste nejdříve zahlédli stromy

Fotografie: Freepik

Vždy se snažíte být velkorysí a všemu otevření, nedopouštíte, aby někdo viděl vaše chyby. Jenomže občas to už ve vás začne vřít, najednou je těžké zůstat v klidu a udržet si tak svou „dokonalou“ masku. Užíváte si nové zážitky, ale k tomu je potřebujete mít pod kontrolou a rozhodovat o tom, co se bude dít. Neradi tolerujete ty, co by se vás chtěli snažit utlačovat.

Jestliže jste jako první viděli pár

Fotografie: Freepik

Pro vás v životě není nejdůležitější majetek ani peníze, ale pocity, které vás spojují s partnerem, přáteli a vašimi milovanými. Jste ovšem velmi nejistí, máte strach, že v okamžiku o všechny přijdete a díky tomu se často stáváte až příliš majetnickými a lidi okolo sebe vyloženě dusíte. Ostatní se vám pak skutečně snaží uniknout, aby měli trochu i té svojí svobody. Zkuste si lásku užívat bez potřeby druhou osobu vlastnit.

Zdroj: VeryWellMind