Randění podle dívky, která nemá ruce a měří 140 cm: Mluví s ní jako s dítětem

Fotografie: Depositphotos

Tato dívka, která nemá ruce a měří pouze metr čtyřicet, prozradila veřejnosti, jaké je pro ni randit. Bohužel se jí doposud nepodařilo najít toho pravého.

Ne každý má v životě to štěstí, že se narodí zdravý a bez jakýchkoliv komplikací. Příkladem je tato dvaadvacetiletá slečna jménem Brianne, u které se, ještě když byla v děloze, vyvinul syndrom amniového pásu, závažný problém způsobující deformace končetin a další poškození těla a jeho orgánů. Dívka v důsledku jeho působení přišla o obě ruce a musí se potýkat s vbočenýma nohama, hypoglykémií a často také vykloubenými kostmi. Nedávno se však Brianne rozhodla, že světu sdělí, jaké je to pro ni randit.

Mladá dívka bez rukou

Dvaadvacetiletá Brianne se nenechává omezovat v tom, co ji baví, a snaží se i přes závažné komplikace žít svůj vysněný život – zejména se věnuje líčení, které provádí pomocí prstů na nohou. Právě díky této schopnosti si také získala mnoho obliby ve společnosti a na sociálních sítích na internetu. A přestože toho má mladá hvězda hodně, říká, že nepotřebuje ve svém životě žádného chlapa, aby si poradila se svými problémy. „Nikdy jsem neměla pořádný vztah, a to hlavně kvůli práci. Kromě toho existují lidé, kteří jsou na mě milí jen proto, že jsem postižená,“ sdělila dívka.

Stejně tak Brianne přiznává, že randění je pro ni noční můra. Protože s ní mnoho lidí mluví jako s dítětem, nebo jsou to podle ní úchylové, kterým se libí její metr čtyřicet dlouhá postava bez rukou. „Když se někdo cítí dobře v mé blízkosti, neměl by se vždy ptát, jestli nepotřebuju pomoc. Nepotřebuju a chci, aby mě nechal dělat moje věci,“ sdělila dívka. „Štvou mě také lidé, kteří se mnou mluví jako s dítětem, a bohužel musím být také velmi vybíravá, protože nechci skončit v pasti nějakého úchyla, kterému se líbí mé postižení,“ doplnila.

@briannetheamputee??♬ Freezing – Mimi Webb

Stále čeká na toho pravého

Brianne se již několikrát ve svém životě zamýšlela, zda není příliš vybírává, pokud jde o randění. Časem si však řekla, že bohužel nemá moc na výběr, co se týče milostného života, a raději bude čekat, než neustále pokoušet své štěstí. Jednoduché pro ni není ani vyjít si do města: „Vždy se ke mně lidé chovají jinak, a to zejména pokud jsou opilí. Vždy, když jsme ve společnosti, začínají se mě vyptávat, jak jsem přišla o ruce, a dokonce mě mnohdy popichují,“ přiznala Brianne.

Nechuť ke společnosti dovedla Brianne až do takového bodu, že se často ptá kluků, kteří jí kupují drinky, jestli to nedělají pouze ze soucitu. „Jsem prostě opatrná a přijde mi, že mě všichni pouze litují. Stejně tak se lidé chovají, jako bych měla být vděčná, že mi vůbec někdo chce věnovat pozornost, protože jsem postižená, což mě láme srdce nejvíce. Často se dokonce urazí, protože si s nimi nepřipiju,“ řekla mladá dívka.

Negativní zkušenosti

Protože má Brianne zatím negativní zkušenosti s randěním, je odhodlaná čekat do doby, než najde toho pravého, který se k ní bude chovat stejně tak, jako kdyby byla zdravá. Obává se však, že bude pro svého budoucího milence akorát přítěží, což ji snižuje sebevědomí. Mladá dívka se však nevzdává a pokračuje ve své oblíbené činnosti a žiju svůj vlastní život. Je spokojená, ovšem sama přiznává, že by chtěla konečně zažít pravou lásku bez zábran.

Zdroj: DailyStar