Rodiče se v nemocnici naposledy rozloučili se svou malou dcerou, když se za okamžik stalo něco, co nikdo nečekal

Fotografie: Freepik

Některé příběhy jsou skutečně zajímavé a život si občas připraví takové situace, na které se prostě nedá nijak připravit. Jasným důkazem je i příběh o nemocné dívce, kdy rodiče doufali v zázrak.

Smutný příběh pochází z Anglie a stal se malé dívce Belle a jejím rodičům. Táta Lee a máma Francesca byli šťastná rodina, kteří se měli velmi rádi už po mnoho let. Jejich prvním dítětem byl krásný chlapec, takže šlo o skutečně spokojeno rodinu. Jejich radost byla ještě o to větší, když se dozvěděli, že čekají další dítě a že to má být holčička.

Narození malé Belly a spokojený život šťastné rodiny

Když se malá Bella narodila, Lee a Francesca si byli jistí, že jsou tou nejšťastnější rodinou na světě! Francesca se považovala za ženu, která měla v životě neuvěřitelné štěstí už jenom kvůli tomu, jak se zrovna má a co všechno se jí dostalo. Má starostlivého manžela, který ji miluje a jejich děti, o které se společně starají a naštěstí jsou všichni zdraví. Čtyřletý syn Bobby půjde za pár let do školy a rozhodně nebude pozadu, protože už v tomhle věku se ukazuje jako velmi chytré, chápavé a učenlivé dítě, které jistě bude domů nosit samé krásné známky a úspěchy budou na sebe navazovat.

Rodina měla z holčičky radost

Až malá Bella určitě vyroste, bude určitě velmi krásná, to bylo jasné už po narození, protože měla nádherné velké oči. Ale jak se v životě často stává, když je štěstí příliš, něco se většinou pokazí. V okamžiku, kdy Belle bylo 14 měsíců, začaly se jí dít divné věci a vypadalo to, že něco není v pořádku s jejím zdravím. Nejdříve šlo o malé projevy, které se ale postupně zhoršovaly.

Fotografie: Freepik

Nebezpečná nemoc a obavy o dceru

Malá Bella se cítila velmi špatně, protože prudce a silně kašlala. Došlo to až tak daleko, že jí začaly padat vlasy. Každé ráno bylo na polštáři mnoho vlasů, což matku velmi znepokojovalo a nevěděla, co se to s ní děje. Lékaři určili, že by se mohlo pravděpodobně jednat o astma a malé dívce předepsaly inhalátor pro případy potřeby. To naštěstí pomohlo a žádné další problémy se víceméně neobjevovaly.

Dovolená, která se nepovedla

Nějakou dobu bylo všechno v pořádku, až jednou jela rodina na dovolenou do Španělska. Všechno zde bylo velmi krásné, ale bohužel Bella dostala záchvat, který byl velmi silný. Dovolená tak musela být předčasně přerušena a rodina se musela vrátit zpátky domů, aby byla dcera pod dohledem lékařů v nemocnici. Bohužel lékaři jim sdělili nepříjemnou zprávu ohledně komplikované nemoci, která se pravděpodobně objevila u dcery. Postupem času musela být dívka napojena na plicní ventilaci a lékaři rodičům sdělili, že šance na její záchranu jsou mizivé a měli by se připravit na nejhorší.

V jeden moment Bella přestala jevit poslední známky života a rodiče byli zdrceni. Během chvíle se ovšem vše obrátilo a životní funkce malé Belly se opět objevily. Její stav se během pár hodin zlepšil natolik, že mohla být odpojena od plicní ventilace a za 2 týdny byla propuštěna do domácí péče. Lékaři tento obrat nemohli nijak vysvětlit. Jedni tvrdí, že se jedná o zázrak a druzí přisuzují tento zvrat neuvěřitelné odhodlanosti malé holčičky žít a být se svou rodinou.

Nejdůležitější je, že se Belle podařilo úplně zotavit a může se těšit ze svého života!

Zdroj: JustFun