Skvělý účes pro ženy nad 50 let, který ubere nejméně 12 let. Omládnout lze i bez plastické operace

Fotografie: Pixabay

Každá starší žena chce vypadat mladší a není ráda, když někdo pozná, kolik jí doopravdy je. Abyste omládly až o 12 let, vyzkoušejte tento moderní účes.

Jakmile potkáte někoho cizího, pravděpodobně si nejdříve všimnete celé postavy a poté obličeje společně s vlasy. U některých lidí lze na první pohled odhadnout, kolik jim je přibližně let. Pokud ale chcete, aby nikdo nedokázal určit váš přesný věk a aby vám lidé hádali spíše méně, než vám je, vyzkoušejte tento moderní účes, který vám ubere až 12 let.

Nechcete mít s vlasy moc práce

Až se příště půjdete projít nebo budete mít cestu do práce, zkuste se koukat po ženách, které vypadají na více než 50 let. Většina z nich má buď všechny vlasy stejně dlouhé nebo úplně krátké, aby neměly moc práce při úpravě. U starších žen je péče o vlasy trochu náročnější, ale pokud si naleznete dobrého kadeřníka a rádi byste měli mladistvý vzhled, budete rádi.

Vlasy si totiž nemusíte stříhat vždy na krátko jen proto, že se to od starších žen očekává. Některé účesy vám mohou ubrat i 12 let a když si je necháte stříhat od profesionála, nebudete trávit dlouhé minuty v koupelně jen proto, že se vám stále nedaří vlasy upravit tak, jak byste chtěly.

Mikádo na mnoho způsobů

Skvělou volbou pro účes je právě mikádo, které může mít mnoho podob. Nemusí se jednat o klasické mikádo, jež je rovně střižené pod uši. V současné době totiž existuje více variant, které můžete nosit. Právě mikádo dokáže skrýt vrásky a zvýrazní oči, což je pro starší ženy velikou výhodou. Mikádo si můžete nechat v kadeřnictví sestříhat podle vaší volby.

Fotografie: Pixabay

Mikádo na více způsobů

Ještě předtím, než se vydáte do kadeřnictví, je dobré si promyslet, jak přesně chcete, aby váš účes vypadal. K mikádu totiž můžete mít i rovně střiženou ofinu nebo ofinu na stranu. Mikádo nemusí být ani delší a rovně střižené, ale může být vepředu delší a vzadu o hodně kratší. Takové mikádo je pak potřeba pravidelně vyčesávat a lakovat, aby hezky drželo tvar. S trochou snahy však můžete s tímto účesem omládnout až o deset let, což je velká výhoda.

Zdroj: Hairstylery