Účesy pro ženy po šedesátce, které nevyžadují styling aneb Módní nápady na omlazující účesy

Fotografie: Freepik

Je známo, že starší ženy mohou být stejně krásné jako ty mladé. Jejich krása a elegance vás často překvapí. Mají své kouzlo a výraznou osobnost.

Módní a omlazující účesy pro ženy po šedesátce dokážou se vzhledem nositelky udělat zázraky. Vždyť ženy všech věkových kategorií chtějí vypadat přitažlivě a především se cítit dobře ve svém těle. Mnoho žen čas od času rádo změní svůj vzhled. Pokud tedy hledáte účes, který je moderní, ubírá vám pár let a nevyžaduje styling, můžete se podívat na módní účesy pro ženy po šedesátce, jež v těchto dnech dělají parádu a zároveň patří mezi nadčasovou klasiku.

Buďte atraktivní v každém věku

Vaše tvář je poznamenána zkušenostmi, životní moudrostí, nadhledem a sebedůvěrou. Nikdy nemusíte rezignovat na svůj vzhled! Zasloužíte si být krásná a plná ženskosti. Toho lze dosáhnout dokonalým krátkým účesem. Podívejte se do naší galerie na ženy, které se letos nebojí jít do toho. Jejich krátké účesy pro vás mohou být určitou inspirací.

Fotografie: Pexels

1. Střih pixie

Jedná se o účes, který zaujímá významné místo v seznamu módních omlazujících účesů. Je ideální, pokud vám úprava vlasů po ránu nevyhovuje. Takový krátký sestřih pomůže maximálně využít přirozenou strukturu vlasů a dodá jim energii a objem. Dobře zvolený krátký střih bude vypadat skvěle s jakoukoli barvou vlasů, i když se vzdáte barvení a zvolíte přirozený šedý odstín.

Fotografie: Freepik

2. Obrácený bob

Jedním z omlazujících účesů pro ženy po šedesátce je obrácený bob. V tomto případě se vlasy zkracují vzadu a postupně se prodlužují směrem k bradě nebo linii lícních kostí. Toto řešení bude dobrou volbou pro kulatý a hranatý obličej, protože ho opticky zmenšuje. Tento účes bude vypadat skvěle s jemným melírem a světlejšími barvami.

3. Krátký bob s ofinou

Pro šedesátileté dámy je ideální krátký bob s ofinou. Tento účes vypadá velmi žensky a zapadá do moderních trendů. Ofina by měly být lehká a krátká, končící několik centimetrů nad obočím. Tento účes nevyžaduje styling a jeho majitelka rozhodně omládne.

4. Střih kaskáda

Tento střih pro ženy nad 60 let, který nevyžaduje styling, lze použít na krátké vlasy a střední délku. Kromě toho bude tento účes vypadat výborně bez ohledu na to, jaký máte tvar obličeje či postavu. Dodá eleganci vašemu krku a vizuálně zamaskuje nedostatky vašeho vzhledu. Zralejší ženy volí klasický kaskádovitý střih. Skládá se z několika vrstev, jejichž délka se zvětšuje odshora dolů. Prameny, které dosahují k ramenům, jsou díky účesu živé, lesklé a pohyblivé.

Zdroj: Rsute