Těsně před svou šedesátkou se stala matkou dvojčat: „Udělám vše pro to, abych byla s dětmi co nejdéle“

Fotografie: Depositphotos

V životě se někdy odehrávají neskutečné věci. O tom by mohla vyprávět i tato nyní pětašedesátiletá žena, která se stará o své tři malé děti v předškolním věku.

Lauren, povoláním právnička, se se svým druhým manželem seznámila na tanečních kurzech, do kterých se přihlásila. To jí bylo čerstvých 56 let. Její první manžel tam s ní chodit nechtěl a celkově bylo její manželství málo funkční. Našla si proto odreagování právě v tanci. Nikdy by ji nenapadlo, že zrovna ten ji svede dohromady s jejím druhým mužem.

Začalo to na tanečním parketu

Do první hodiny tanečních pro starší a pokročilé šla Lauren s mírnými obavami. Netušila, co ji tam čeká. Navíc neměla tanečníka, tak se bála, že na ni žádný muž nezbyde. Ale to se dost zmýlila. Protože ve stejné situaci tam byl i Frank. Začali se tedy učit rytmům samby, rumby a valčíku společně. A šlo jim to dost dobře. Navíc zjistili, že si spolu rozumějí i po lidské stránce, takže taneční kurzy se protáhly o posezení v kavárně.

Nenapadlo ji, že věkový rozdíl nebude na překážku

Lauren se do Franka beznadějně zamilovala a bylo jisté, že i on do ní. Vůbec mu nevadil dvacetiletý věkový rozdíl, čímž byla Lauren upřímně překvapená. Ale užívala si nového citu, o kterém si myslela, že již nikdy nezažije. S prvním manželem se rozvedla a zanedlouho po rozvodu se vdala za Franka. Začali spolu žít a budovat svůj domov.

Fotografie: Pixabay

Chtělo by to nějaké děti

Lauren si uvědomovala, že k plnohodnotnému manželství by to chtělo i nějaké děti. Frank o nich sice příliš nemluvil, ale bylo na něm vidět, že by si velice přál být otcem. A tak se Lauren rozhodla podstoupit umělé oplodnění, aby splnila manželův sen. Před šedesátkou se jí narodila dcera. A aby toho nebylo málo, za rok porodila dvojčata. Nyní je jí 65 let a dala si závazek, že tu pro své děti musí být co nejdéle.

Každý týden užívá potravinové doplňky a sportuje, aby se udržovala ve fyzické kondici. Jediné, co ji mrzí, je zpřetrhaný vztah s její 32letou dcerou z prvního manželství. Ta nová těhotenství své matky nepřijala a s Lauren se přestala bavit. Dávala jí také za vinu rozpad manželství s prvním manželem.

Zdroj: Mirror