Svatba, na kterou se bude ještě dlouho vzpomínat. Policie zatkla nastávající novomanžele přímo v jejich nejdůležitější den

Fotografie: Depositphotos

Každý člověk si určitě přeje, aby jeho svatba byla dokonalá a mohl na ni vzpomínat celý život. Tento mladý pár na ni jistě nezapomene, protože jim svatební obřad překazila policie.

Pokud jste již někdy v životě byli na svatbě, s velikou pravděpodobností jste si všimli nervózní nevěsty nebo ženicha, kteří si přáli, aby šlo vše podle plánu. Občas se však mohou stát věci, které nikdo neočekával, k čemuž došlo i na této svatbě. Svatební obřad jim totiž překazil příchod policie, jež musela ihned jednat.

Dívka byla na svatbě jako host

Mladá žena byla pozvána na svatbu kolegy Adama, ale nikdy by nečekala, že by mohla zažít to, co se na této svatbě odehrálo. S celým příběhem se později rozhodla podělit na fóru, kde na její zážitek zareagovalo velké množství lidí. Její příspěvek zaujal tolik uživatelů, že se začal velmi rychle šířit po internetu.

Adam si měl vzít svou milenku

Muž jménem Adam již jednou u svatebního oltáře stál a nyní se měl oženit podruhé. Předtím byl ženatý se ženou jménem Mary, ale jejich láska dlouho nevydržela. Adam si totiž našel jinou ženu, která byla dlouhou dobu jeho milenkou. Jakmile na to Mary přišla, ihned se s Adamem rozvedla. Po nějaké době se Adam rozhodl, že si vezme svou milenku jménem Chelsea.

Právě o jejich svatbě napsala na internetové fórum Adamova kolegyně. Když nastal den D a Chelsea stála s Adamem u oltáře, všimla si zakladatelka fóra svatebních šatů, jež na sobě nevěsta měla. Jelikož byla i na svatbě Adama a jeho první ženy Mary, ihned si uvědomila, že se pravděpodobně jedná o šaty, které na sobě měla jeho první žena.

Fotografie: Freepik

Mary dostala fotku ze svatby

Adamova kolegyně si udělala fotografii z jejich svatebního obřadu a poslala ji Mary. Zároveň jí ke zprávě napsala dotaz, zda jí tyto šaty nepřijdou povědomé. Mary si zprávu zobrazila, ale neodpověděla na ni. Brzy se také přišlo na to, proč zprávu ignorovala. Začala totiž ihned jednat a o všem vyrozuměla policii. Šaty, které na sobě Chelsea měla, byly opravdu ty, jež měla Mary na své svatbě. Ihned bylo jasné, že Adam je musel ukrást.

Na svatbu dorazila i policie

I přes to, že se každý určitě snažil, aby svatba Chelsea a Adama byla dokonalá, sám ženich vše pokazil. Když měl po svém 1. rozvodu, Mary si všimla, že jí zmizely svatební šaty společně se šperky, které měla na svatbě. Její bývalý manžel ale přísahal, že jí nic z toho nevzal. Nyní se však ukázalo, že celou dobu lhal. Na svatbu přijela i policie, jež chtěla s ženichem a nevěstou probrat celou situaci. Oba dva se ale začali chovat agresivně, a tak místo prstýnků dostali pouta.

Fotografie: Pixabay

Nevěsta i ženich se rázem ocitli na policejní stanici, kde museli vše vysvětlit a také zde nevěsta musela nechat svatební šaty i šperky. Domů se tedy vrátila pouze ve spodním prádle a přes sebe měla přehozené Adamovo sako. Uživatelé fóra se shodli na tom, že takové věci se nedělají, a jeden z diskutujících se divil, jak může někdo dát věci po své bývalé ženě své snoubence.

Zdroj: KobietaOnet