Vyberte si mandalu a získejte konečně odpovědi na otázky, které vás v životě neustále pronásledují

Fotografie: Depositphotos

Mandala je posvátný vzor, který buddhisté používali ve svých duchovních praktikách. Věří, že mandaly mají zvláštní sílu a pomáhají porozumění sobě sama.

V mandalách lze údajně nalézt řešení problémů v podvědomí, jsou uklidňující a můžete z nich cítit příval energie. Pokud máte z něčeho strach nebo potřebujete získat nějaké odpovědi, zavřete oči, poté se třikrát zhluboka nadechněte, otevřete oči a podívejte se na obrázek mandal. Pak vyberte tu, co vám je nejbližší.

Fotografie: CanvaPhotos

1. Harmonie

Dokonalá rovnováha mezi jin a jang, tedy mezi mužskou a ženskou energií. Prsteny identifikují každou část vaší bytosti, každou část vaší duše. Tato mandala se nese v duchu labutí energie. Vnáší ladnou ženskost proti ochranné mužské moci. Připomíná nám to potřebu rovnováhy. Váš duch pravděpodobně směřuje k harmonii mezi tělem, myslí a duší.

2. Uzdravení

Tato mandala nese ducha žáby. Přináší hlubokou očistnou energii. Připomíná, že k uzdravení je třeba prožívat nejen fyzicky, ale také emocionálně a duchovně. Měli byste věnovat menší pozornost důsledkům a soustředit se na pochopení a přijetí aktuální situace. Musíte události zkrátka začít vnímat jiným způsobem.

Fotografie: Pexels

3. Intuice

Tato mandala se nese v duchu sovy. Přináší její vizi a její schopnost najít světlo ve tmě. Pokud jste si vybrali tuto mandalu, měli byste začít věřit, poslouchat a zůstat otevření. Řiďte se znameními. Znovu přemýšlejte sami nad sebou a nad svými vrozenými schopnosti. Sova se zná dobře a vždy ví, kdy je správný čas na splynutí s prostředím.

4. Vize

Tato mandala pomáhá odhalit váš skutečný účel. Nese se v duchu energie bílých tygrů. Přináší jasnost a rozšiřuje vaše chápání. Bílý tygr vidí vše jasně, koncentrovaně a s maximální pozorností. Pomůže vám zastavit impulsy a udržet soustředěnost. Zůstaňte soustředění a stanovte si jasné cíle.

Fotografie: Pexels

5. Odpuštění

Kruhy na okraji tvoří ochrannou bariéru a ve středu mandaly je kosočtverec. Symbolizuje to, že naše city, láska a obavy jdou do jednoho bodu a formují to, kým jsme. Mandala se nese v duchu psa a nese s sebou bezpodmínečné přátelství a smysl pro oddanost. Pokud vás zaujala tato mandala, měli byste se pokusit vyřešit své problémy. Pocity by neměly dominovat, přijměte je. Odpusťte tomu, kdo vám ublížil. Tím začne i vaše léčba.

6. Komunikace

Kruhy kolem okraje vytváří ochrannou bariéru. Centrální vrstvu obklopuje několik krásných vzorů. Každá vrstva odhaluje něco nového, podobného formě naší komunikace. Tato mandala se nese v duchu velryby. Přináší milosti spolu s týmovým duchem. Pomůže vám to zapamatovat si ponoření se do sebe. Pokud jste si vybrali tuto mandalu, měli byste se ponořit hlouběji do sebe a vyjádřit své skutečné touhy.

Fotografie: Pexels

7. Představivost

Tato mandala vyjadřuje schopnost tvořit. Z buňky vychází neskutečný potenciál. Mandala udržuje ducha vážky. Má schopnost vidět skrz povrch. Pomáhá nám to najít nové příležitosti a potěšení s velkým nadšením a kreativní energií. Pokud jste vybrali tuto mandalu, nebojte se a uvolněte svoji představivost. Pokuste se najít smysl a cestu svého života, která se může nacházet hluboko. Jednejte rezolutně a cílevědomě.

8. Láska

Mandala symbolizuje zaměření na lásku jako hlavní motivaci veškerého úsilí. Mandala zachycuje ducha mořského koně. Nosí své dobrotivé myšlenky a náklonnost k těm, které miluje. Připomíná nám, abychom projevovali svou lásku své spřízněné duši. Při výběru této mandaly váš duch způsobí, že se vnitřně vzpamatujete. Vězte, že nejprve musíte milovat sami sebe. Pak přilákáte lásku.

Fotografie: Pexels

9. Soucit

Je ovládaný vzduchovým prvkem a zachovává ducha slona. Skrývá v sobě silné přesvědčení, které instinktivně vychází z jeho jemné povahy soucitu. Připomíná nám, abychom se znovu spojili se smyslem pro komunitu. V případě, že jste vybrali tuto mandalu, se podívejte do svého srdce, abyste lépe porozuměli okolnostem. Zeptejte se sami sebe, jestli máte soucit s blízkými. Buďte jemní a vzdejte se negativity.

10. Síla

Řízeno živlem vzdušného ducha. Křížová bariéra představuje armádu mečů. To symbolizuje potřebu vnitřní síly. Mandala nese ducha orla. Ten má smysl pro vidění, jasnost a aspiraci. Pozvedněte odvahu na další úroveň a podívejte se na problémy z nového úhlu. Zaměřte se na cíle, které si zasloužíte. Musíte najít vnitřní odvahu pochopit, že pro dosažení cíle je nutné udělat mnohem více.

Fotografie: Pexels

11. Inspirace

Tato mandala obsahuje ducha páva. Nosí svoji krásu, sílu přítomnosti a smysl pro hrdost. Nebojte se ukázat světu, co můžete nabídnout. Když uvažujete o této mandale, podívejte se na krásu, která vás obklopuje. Věřte si a buďte hrdí. Inspirujte svým talentem sebe i ostatní. Otevřete se.

12. Ochrana

Mandala obsahuje ducha medvěda. Nosí svoji ochrannou povahu. Zůstává pevná sama o sobě. Pokud uvažujete o této mandale, budete vybírat své síly. Vždy důvěřujte svým instinktům. Poslouchejte, o čem mluví vaše srdce. Vnímejte, kdy se můžete bránit sami sobě a kdy je lepší ustoupit z konfliktu. Nemůžete napořád zůstat v ochranném režimu. Chraňte své srdce.

Fotografie: Freepik

13. Důvěra

Tato mandala nosí svou zářivou a dominantní energii, protože obsahuje ducha lva. Lev zůstává nejcharismatičtější, má pocit hrdosti. Připomíná, abychom byli asertivnější, zejména při lovu něčeho nového. Vybrali jste si číslo 13? Pak buďte svým vlastním vůdcem a najděte svoji hrdost. Pamatujte, že bez ohledu na to, jak těžký máte úkol, jste se rozhodli o to postarat a je na čase si to udělat snadnější a jednodušší.

14. Motivace

Obrázek symbolizuje schopnost soustředit se a vytrvat ve své energii. Obsahuje ducha koně a nosí svou koncentraci a sílu společně s pocitem svobody a neomezenou energií. Běžte dál a zachovejte si vnitřní touhu a své ambice. Vězte, že vaše touhy se brzy splní, ale dostanete pouze to, co jste si sami předem stanovili.

15. Transformace

Jde o mandalu, která obsahuje ducha hada. Nese v sobě schopnost zbavit se starého a připravit se na nové. Dále obsahuje smyslnost a plynulost. Připomíná, že trénink je klíčemk úspěchu. Znovu se spojte se svým vnitřním plamenem a přeměňte ho na nové světlo. Vzdejte se všeho, co vás táhne zpět, a poté projevte velké změny.

16. Příležitost

Mandala se nese v duchu datla. Nese s sebou optimistický pohled na život a také soustředěnost. Připomíná nám, abychom stále klepali na dveře v naději, že se otevřou ty správné a objeví se něco lahodného. Podívejte se do svého nitra, abyste pochopili, co vám chybí, a pak zapalte oheň, který vás ve tmě nasměruje na něco krásného.

Fotografie: Pexels

17. Tvorba

Obrázek je poháněný elementem Země a zachovává ducha orangutana. Nese v sobě schopnost pracovat nejen pro přežití, ale také pro prosperitu. Připomíná nám to, abychom byli vynalézaví a produktivní. Kultivujte své sebevyjadřovací schopnosti a nechte duši vyprávět příběh tancem, psaním, hudbou nebo třeba uměním.

18. Vděčnost

Tato mandala obsahuje ducha býka. Nosí svého silného ducha, hluboké spojení a respekt. Připomíná vám nutnost pokory, žití bez přemýšlení o stavu a nutnost plnit svoji roli ve vesmíru. Zeptejte se sami sebe, za co jste vděční. Někdy přes touhy získat nejvíce zapomínáme na to, co máme. Pak nežijeme přítomností.

Zdroj fotografie: Pexels

19. Komunikace

Předposlední mandala udržuje vlčího ducha. Nosí svoji moudrost a instinktivní schopnost udržovat komunikaci na vysoké morální úrovni. Nezapomínejte, že pracujeme společně, ale hrajeme své vlastní role. Pokud jste si vybrali tuto mandalu, pravděpodobně se znovu spojíte s přírodou. Je čas vrátit se do podvědomí, abyste obnovili svoji přirozenou moudrost. Postavte se bosí na prázdné pole a vnímejte, jak se cítíte blíže k přírodě.

20. Instinkt

Obrázek s duchem žraloka nám připomíná, abychom věřili sami sobě a neukazovali slabiny, pokud jde o původ a minulost. Když uvažujete o této mandale, vaše duše způsobí, že změníte zaměření. Je načase odstranit zbytečný hluk a soustředit se na své skutečné záměry. Jděte kupředu a neohlížejte se. Určitě víte, že máte pravdu.

Zdroj: VeryWellMind