Za svou kariéru upravil vlasy už tisícovkám žen. Zákaznici, která si nestříhala vlasy 20 let, však slavný stylista ještě neviděl

Fotografie: Depositphotos

Žena zatoužila po změně a rozhodla se vyhledat služby světově známého stylisty. Ten byl sám překvapený, protože tak dlouhé vlasy ještě nikdy nestříhal.

Když řekneme, že tato dáma má vlasy jako pohádková Locika, nebudeme daleko od pravdy. Její blonďatá hříva vlnitých vlasů jí sahá daleko pod pas. Žena se však rozhodla, že nutně potřebuje změnu, a odhodlala se svých dlouhých vlasů, které každý obdivoval, vzdát. Podívejte se ve videu, jak se povedla tato nevšední proměna.

Nestříhala se dlouhých 20 let

Christopher Hopkins je celosvětově známý stylista, který se věnuje proměnám vzhledu především starších žen. Jeho kanál na YouTube má miliony sledujících. Tento muž totiž dokáže skutečně kouzlit. Když se k zásadní proměně rozhodla i tato žena, byl pro ni Christopher jasnou volbou. Její vlasy totiž žádný kadeřník neviděl přes 20 let.

Vždy snila o krásných dlouhých vlasech a udělala mnohé pro to, aby se jí tento sen splnil. Přes dvacet let je nechala růst a věnovala jim důkladnou péči. Obvyklý účes, který si z těchto krásných vlasů tvořila, byl dlouhý blonďatý cop. Ne každá žena má to štěstí, že by jí vlasy v dobré kvalitě dorostly do takové délky. Vzdát se tedy takové chlouby, za kterou sklízela obdiv v okolí, pro ni jistě nebylo jednoduché.

Nechal jí alespoň délku po ramena

Ani zkušený Christopher se na její kštici nemohl vynadívat. Byly to ty nejdelší vlasy, do jakých se kdy v životě pustil, a to už vytvořil za svou kariéru mnoho tisíc účesů. Ale život je změna, a tak se žena rozhodla nejen pro zkrácení vlasů, ale i pro změnu barvy. Její slámová blond tak dostala mnohem výraznější odstín, díky němuž vynikly její krásné rysy.

stříhání vlasů
Fotografie: Freepik

Nejprve však bylo potřeba provést ten první radikální střih. Vlasy spletené do dlouhého copu se tak setkaly s nůžkami a více než metrový cop teď držela ve svých rukou. Byla však statečná, neuronila ani slzičku a těšila se, jaký nový účes pro ni Christopher vymyslí. Do krátkého sestřihu však jít nechtěla, její vlasy tak zůstaly aspoň v délce po ramena.

Christopher nakonec vybral světle hnědý odstín a její přirozeně se vlnící kadeře jen trochu upravil. Pak už následoval make up, který působí velice přirozeně, a na konci proměny tak vidíme rozzářenou ženu, která omládla o několik let. Z nového vzhledu byla nadšená a hlavně si nemohla dosyta užít ten pocit lehkosti, když se zbavíte tolika vlasů. Jak ji uvítala její rodina, už v příspěvku není vidět. Sama však předpokládá, že to pro ně bude obrovský šok. Nikdo ji totiž s krátkými vlasy nezná. Jestli žena udělala dobře, když se nechala takto radikálně ostříhat, můžete posoudit sami ve videu níže.

Zdroj: Zinoti