Žena truchlila poté, co zemřel její manžel. Nebyl to však muž, jednalo se o delfína

Fotografie: Depositphotos

Tato žena šokovala mnoho lidí. Rozhodla se totiž uzavřít manželství s delfínem, kterého hluboce milovala. Jejich manželská idylka však trvala jen pár měsíců.

Sharon Tendler poprvé viděla lásku svého života, když jí bylo 26 let. Tehdy navštívila delfinárium v Izraeli a s delfínem Cindy si okamžitě vytvořila pouto. Pravidelně ho jezdila navštěvovat a po 15 letech se jí splnil sen. Mohla se za něj provdat. Obřad byl krásný, nevěsta v bílých šatech, na hlavě věnec z růžových květů, stvrzuje svoji lásku s delfínem v dlouhém polibku.

Delfína jezdila navštěvovat několikrát ročně

Pro většinu lidí bude tato dáma nejspíš trochu zvláštní. Říká se, že lásce neporučíš – a neporučila si ani ona. K delfínovi pocítila velkou lásku, hned jak ho poprvé viděla. Tehdy se vydala na dovolenou do v izraelského letoviska Eilat, kde navštívila místní delfinárium. K Cindy okamžitě pocítila velkou náklonnost a vracela se za ní několikrát ročně po celých 15 let.

Když se jí přátelé ptali, zda si hodlá najít nějakého muže, vždy říkala, že si chce vzít Cindy. Po dlouhé době společných setkání oslovila ředitele delfinária, zda by si Cindy nemohla vzít. Ten souhlasil a za velkého potlesku návštěvníků se v delfináriu odehrála neobvyklá svatba. Nevěsta oděná v bílém kráčela pošeptat své životní lásce „ano“. Proběhl i roztomilý novomanželský polibek a svatební hostina sestávala z chutných makrel.

Snažila se vysvětlit své jednání, ale mnozí ji stejně nepochopí

Ohromeným novinářům se snažila vysvětlit své pohnutky a striktně odmítala, že by její láska k delfínovi měla být nějakou perverzí. „Není to špatná věc. Je to jen něco, co jsme udělali, protože ho miluji, ale ne tak, jako vy milujete muže. Je to jen čistá láska, kterou k tomuto zvířeti chovám.“ Manželské štěstí však nevydrželo dlouho, po několika měsících totiž Cindy zemřel ve věku 39 let. Sharon prohlásila, že je monogamní žena a znovu se vdávat nehodlá. Zůstane tak svému muži věrná i po jeho smrti.

Existují však mnohem podivnější partnerská spojení

Pokud se vám tento příběh zdá trochu bizarní, vězte, že ani zdaleka není ten nejdivnější. Jedna žena z Devonu si totiž vzala vlastní peřinu. Na obřadu se sešlo přes 120 hostů a žena vysvětlila, že její peřina jí poskytuje ten nejspolehlivější vztah, který kdy měla. Zklamání z nepovedených vztahů přetavila do bizarní svatby i jiná žena. Ta si pro změnu vzala samu sebe.

Jiná žena se zase vdala za Eiffelovu věž a změnila si i příjmení na „La Tour Eiffel“. Nejlépe na to však šel mladý čínský inženýr umělé inteligence. Ten si totiž zkonstruoval vlastní robotku, která vypadá jako opravdová žena. A měl s ní typickou čínskou svatbu s celým obřadem. Přestože úředně není svazek oficiální, jemu to nevadí. Má v plánu svoji ženu neustále vylepšovat. Momentálně pracuje na tom, aby uměla mluvit, umývat nádobí a skládat prádlo.

Zdroj: Fumara