Bývalý přítel donutil ženu nechat si vytetovat na tělo devětkrát jeho jméno. Popsala, čím dalším si musela projít

Fotografie: Freepik

Žena si myslela, že si našla jemného, starostlivého a milujícího manžela. Bohužel po pár letech zjistila, jak moc se mýlila.

Žena z dnešního příběhu byla několik dlouhých let obětí domácího násilí. Trpěla fyzickým i psychickým týráním, někdy ji její přítel i několik hodin bil. A nejhorší, co ji udělal, bylo, že ji donutil nechat si vytetovat jeho křestní jméno devětkrát na tělo, aby všichni viděli, že je jeho majetek a nikdo se jí nesmí ani dotknout. Jak nechutné, že?

První rok vztahu byl perfektní

Jejich vztah nebyl vždycky tak hrozný. Během prvního roku se k ženě její přítel choval doslova jako k princezně. Bohužel, jeho chování rychle nabralo na obrátkách. Žena se ho musela ptát, jestli může vyjít z domu, jestli může jít nakoupit a hlavně, neustále ji doma bil. Dokonce zašel tak daleko, že ji chtěl uškrtit a vyhrožoval jí nožem.

Fotografie: Unsplash

Dalších 5 let bylo peklo

Donutil ji dokonce přerušit veškeré kontakty s její rodinou a zakázal jí, aby se s nimi stýkala. Pokud se jim snažila dovolat, vzal telefon a začal ji s ním mlátit. Ovládal vlastně úplně celý její život, on jí rozkazoval, s kým může mluvit. Sebral jí i její kreditní kartu, aby nemohla utrácet žádné peníze. Byl to bohužel také skvělý manipulátor, takže ona věřila, že si za výprask může sama a že on je pro ni ten nejlepší.

Fotografie: Unsplash

Musela si nechat vytetovat jeho jméno

Aby ji ještě víc ponížil, přinutil ji jednoho dne nechat si na její tělo vytetovat své křestní jméno. Kdyby jednou, musela to udělat devětkrát. Když se žena po dlouhých letech konečně rozhodla, že tyrana opustí, pokusil se jí získat zpět díky jeho manipulačním technikám.

Fotografie: Unsplash

Nejhorší na tom všem bylo, že spolu měli 2 děti, které svého otce milovaly. Nakonec ale naštěstí opravdu odešla, jenže on ji po roce brutálně napadl. Po tomto incidentu byl muž odsouzen k 21 měsícům vězení a bylo mu zakázáno se vůbec přiblížit k jeho bývalé přítelkyni.

Zdroj: The Sun