5 kosmetických triků pro vaši krásu

Není nic snadnějšího než vyzkoušet několik triků, které vám prozradíme v dnešním článku. Díky nim docílíte lepšího vzhledu v oblasti krásy. Učiňte malý průvan ve vašich beauty rituálech a slibujeme, že z výsledku budete nadšená.

Tužka na oči patří do ledničky

Patrně už se vám také stalo, že při kreslení oční linky se tužka odlamuje či drolí. Zabráníte tomu snadno. Tužku skladujte v lednici, případně ji tam vložte 15 minut před líčením. Po očním víčku bude klouzat a linku namalujete mnohem snadněji.

Kleštičky na řasy nahřejte fénem

Krásné řasy od přírody touží mít asi každá žena, bohužel toto štěstí má jen málokterá. Chcete-li mít krásně zakroucené řasy, nahřejte kleštičky horkým vzduchem z fénu a teprve potom si řasy natočte. Z výsledku budete překvapená. Potom už stačí použít kvalitní řasenku. S těmito triky nebudete potřebovat semipermanentní řasy.

Kostka ledu na vypnutí pleti

Kostka ledu představuje snad ten nejlevnější lifting na světě. A nejen to – chlad působí účinně také na odbourávání tuků, tudíž pomůže s „pomerančovou kůží“. Každý večer si potírejte pleť kostkou ledu, dokud se nerozpustí. A výsledek? Ten stojí za to! Napnutá pleť bez vrásek a celulitida na ústupu.

Trvanlivý lak na nehty

Každá žena, která si lakuje nehty, ví, že lak se má nanášet na odmaštěné nehty. V tomto případě je nejlepším pomocníkem acetonový odlakovač. Jednoduše si s ním vyčistěte nehty před lakováním a manikúra vám vydrží mnohem delší dobu.

Citron na zesvětlení vlasů

Zapomeňte na chemii. Pokud potřebujete zesvětlit jen o něco málo a dodat vlasům lesk i vitamíny, pak stačí šťáva z citronu a heřmánkový čaj. S tímto odvarem si přelijte po umytí vlasy a už nesmývejte. Pravidelnou aplikací tak zesvětlíte vlasy o jeden až dva tóny.

Obrázek: pixabay.com