Velká zastánkyně očkování Jennifer Aniston: Některé lidi jsem vymazala ze života

Fotografie: Depositphotos

Časopis InStyle Magazine zveřejnil rozhovor s herečkou Jennifer Aniston. V článku se hovoří nejen o jejích rolích, ale také o osobním životě.

Jennifer Aniston v rozhovoru hovořila o populárním sitcomu Přátelé a nezapomněla ani na připravované projekty ani na Ranní show. Prozradila například, že na podzim začíná opět točit film se svým dlouholetým kamarádem Adamem Sandlerem. Jennifer Aniston přiznala, že chce, aby byl film dobrý a role se ji podařila zahrát podle jejích představ. Podle jejích slov je vždy prostor pro zlepšení.

Ti co se neočkovali pro ní neexistují

Protože hovořila o svém dlouholetém hereckém příteli Adamu Sandlerovi, rozpovídala se také o dalších přátelích. Herečka prozradila, že se dobrovolně odřízla od těch, kteří se nenechali naočkovat proti covid-19. Podle jejích slov je stále velká skupina těch, kteří neposlouchají fakta a vše kolem pandemie odmítají. Je přesvědčená, že je to ostuda. Prý se přestala stýkat s několika lidmi ve svém okolí, kteří odmítli očkování nebo nezveřejnili, zda na očkování byli. Podle Jennifer Aniston je morální i profesní povinnost informovat o tom, zda byl člověk očkovaný nebo nikoli.

Fotografie: Freepik

Prý zejména proto, že ne každý se denně testuje a lidé by měli být zodpovědní vůči svým přátelům nebo kolegům. Podle jejích slov je toto téma velice ošidné, protože každý má právo na svůj názor. Vadí ji však, že mnoho názorů je založeno jen na neopodstatněném strachu, případně na propagandě. Podle jejího přesvědčení by měl být názor na pandemii koronaviru i na další podobné věci vždy podložený fakty. Lidé by si veškeré informace, které někde slyší měli minimálně ověřit a ne jen slepě důvěřovat každému zdroji. Zejména na webu.

Hovořila také o problémech se spánkem

Jennifer Aniston prozradila, že těžko spí a proto se snaží porozumět cirkadianním rytmům pomocí podcastu. Naznačila, že je možné, že potom těžko spí právě proto, že přemýšlí nad tím, co slyšela. Kromě toho se jí honí hlavou myšlenky na natáčení. Přiznala také, že má asi pět aplikací na spánek a meditace. Jennifer Aniston se snaží chodit spát včas, ale prý je to těžké. Přesto se to snaží dodržovat.

Fotografie: Freepik

Nejen kvůli nekvalitnímu spánku populární herečka také téměř denně cvičí. Minulý podzim prý byla Jennifer Aniston zraněná, a tak mohla dělat jen pilates. To však naprosto miluje a tak ji to příliš nevadilo. Chyběl ji však pot. Proto se prý ihned po tom, co se uzdravila vrátila k běhu. Přiznala, že pohyb potřebuje každý den, i kdyby byl sebevíc nabitý. V takový den ji prý stačí i deset minut na trampolíně.

Zdroj: InStyle Magazine