Jídelníček štíhlé Victorie Beckham: Už 25 let jí každý den stále to samé

Fotografie: Depositphotos

Populární členka skupiny Spice Girls, podnikatelka a módní návrhářka Victoria Beckham všechny překvapuje svou štíhlou postavou. A to i přesto, že brzy oslaví 48. narozeniny.

Její štíhlé nohy, útlý pas a vypracovanou postavu obdivují i mladé dívky. Sama Victoria se jednou přiznala, že jídlo pro ni není zdrojem potěšení. Je to pouze „palivo” pro různé výkony. Měli byste souhlasit s tím, že tento postoj umožňuje, aby vaše strava byla vyvážená a zdravá. Z čeho se skládá jídelníček Victorie Beckham?

Celých 25 let to samé

Sama „Pepper” se otázkám na svůj jídelníček a denní režim obvykle vyhýbá. Její manžel David však prozradil, co jeho choť každý den jí. Budete se divit, ale Victoriin jídelníček je mimořádně skromný. Zvláštní pozornost je tedy třeba věnovat večeřím. Je to těžko uvěřitelné, ale Victoria už 25 let jí to samé. Večerní jídlo hvězdy se skládá z grilované ryby nebo mořských plodů a zeleniny vařené v páře. Není to těžké, že?

Za víc než 20 let, co je David Beckham se svou manželkou Victorií, už pochopil, že pokud jde o jídlo a cvičení, drží se bývalá Spice Girl železných pravidel. Intenzivně cvičí a téměř nikdy se neodchýlí od jídelníčku, což jejího manžela poměrně i frustruje. „Jídlo považuji za emotivní zážitek. Když jím něco dobrého, chci, aby to ostatní také ochutnali. Bohužel jsem ženatý za někoho, kdo jí posledních 25 let stále to samé,” svěřil se loni 47letý bývalý fotbalista.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Victoria Beckham (@victoriabeckham)

Přestože je paní Beckham britského původu, její ráno nezačíná toastem ani míchanými vajíčky. Místo toho začíná převařenou vodou s citronovou šťávou. Zpěvaččina snídaně se skládá z naklíčených obilných vloček. Ty doplňuje mandlovým mlékem, ovocem a lesními plody.

Bez pohybu to nejde

Kromě toho Victoria sní několik avokád denně. Tvrdí, že jí tento produkt pomáhá udržovat zdravou a zářivou pleť. Jako svačinu si módní návrhářka vybírá směs organických semínek na grilu. Victoria se samozřejmě neobejde bez každodenního pohybu: cvičení, jóga, plavání a běhání. Ale i zpěvaččin jídelníček je velmi na pořadu dne. Manžel David tvrdí, že se jeho žena nikdy „nezhroutí”. Jedinou výjimkou byla jedna noc, kdy byla Victoria těhotná. Tehdy ukradla manželovi z talíře kousek jídla.

Zdroj: Sovkusom